Milujete noční život? I na tomhle se podílí vaše znamení zvěrokruhu

Milujete noční život? I na tomhle se podílí vaše znamení zvěrokruhu Zdroj: Shutterstock.com

Lidé se dělí do dvou skupin. Na ranní skřivany a noční sovy. O sovách je známo, že zůstávají rády vzhůru do pozdních nočních hodin. Tito lidé mají navíc pocit, že právě v noci pracují nejefektivněji. Zda patříte ke skřivanům nebo sovám ovlivňuje také znamení, ve kterém jste se narodili. Která znamení zvěrokruhu jsou typicky nočními sovami?

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Typickým člověkem, který miluje noční život, je Střelec. Je to tím, že volnomyslný Střelec zbožňující nezávislost a dobrodružství zpravidla nemá žádný spánkový plán. Toto znamení chodívá spát, kdy se mu zachce. A to v závislosti na tom, kde se zrovna nachází.

Střelec je znamení plné energie. Je mu jedno, jestli celý den tvrdě pracoval nebo je už pozdě večer. Je kdykoliv připraven vyrazit na nekonečnou párty.

Zdroj: Shutterstock.com

Býk (20. dubna – 20. května)

Proč je Býk typicky noční sovou? Je to dáno tím, že je rozvážný a že nikdy nikam nespěchá. Pokud má nějakou důležitou práci, ví, že má před sebou ještě celou noc na to, aby ji mohl dokončit. Býk rád zůstává dlouho vzhůru, i když pracovat nemusí. Často totiž do noci rozjímá o prožitém dnu a také o svém dosavadním životě.

Když jde Býk v noci spát, chce si plně užít svého spánku. Jelikož si jej chce dopřát dostatečné množství, rozhodně není jeho stylem vstávat v brzkých ranních hodinách.

Štír (23. října – 21. listopadu)

O nočních sovách se říká, že jsou mimořádně inteligentní. Je to jeden z důvodů, proč k nočním sovám patří také Štír, který je jedním z nejchytřejších znamení zvěrokruhu. Štír rád v noci pracuje, studuje nebo přemýšlí – má zkrátka v oblibě zaměstnávat svůj mozek v nočních hodinách na naprosté maximum.

Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. března – 19. dubna)

Proč zůstává Beran vzhůru dlouho do noci? Pro toto znamení je typické, že práci, kterou nestihne přes den, chce dokončit ještě v týž večer. Beran, který je celý den na nohou, nemá problém dobře fungovat ani v noci. Je to tím, že ke své existenci potřebuje naprosté minimum spánku. Pokud Beran spí málo několik dnů v kuse, stačí mu jednu noc se pořádně vyspat a pak opět jede svůj maraton nanovo.

Ryby (19. února – 20. března)

Lidé narození ve znamení Ryb bývají kreativně a umělecky založení. Aby mohli tvořit, přemýšlet, číst si nebo jen tak prokrastinovat, ožívají právě v noci. Ryby se dokážou v pozdních nočních hodinách skvěle uvolnit. Nechávají na povrch vybublat svoji kreativitu, a to bez toho, aniž by je někdo rušil.

Autor:
Publikováno: 28. 3. 2019 14:00 Nahlásit obsah