Velký měsíční horoskop na březen 2020 pro každé znamení

Sotva jsem se nadáli, tak je únor pryč a čekají nás už březnové dny. Co ti začátek jara přinese? Bude tě provázet jen štěstí a láska, nebo to spíš bude hororová jízda? Přečti si svůj horoskop, ať víš, do čeho jdeš!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska 

Jakmile začne opravdové jaro, budeš se cítit jako v pohádce a velkou zásluhu na tom bude mít tvůj partner. Zkrátka si budeš užívat, co hrdlo ráčí a budeš zářit jako sluníčko. 

Práce 

Březen bude dost náročný týden. Čeká tě spousta nových zkušeností a záležitostí, s kterými se budeš muset pořádně poprat. 

Zdraví 

Jakmile se tě dotknou první sluneční paprsky, odhazuješ svršky. Ale to tvému zdraví moc svědčit nebude. Raději zůstaň pořádně oblečená, ať neprochladneš. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska 

Nikdy jsi nebyla zrovna romantická duše. Ale poslední dobou občas zatoužíš po tom, aby tvůj partner udělal něco aspoň trochu podobajícího se americkým komediím. Naznač mu to, sám na to nejspíš nepřijde. 

Práce 

Papíry na stole se pořádně kupí a ty nevíš kam dřív skočit. Základem je si práci zorganizovat. Tak neběhej od jednoho úkolu k druhému, ale raději si to systematicky rozvrhni. 

Zdraví 

Šílenství kolem koronaviru je v plném proudu a ty nevíš, co si o tom myslet. Hlavně nepanikař jako ostatní, zkrátka dodržuj hygienická pravidla jako obvykle a bude vše v pořádku. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska 

Ne náhodou se říká, že láska prochází žaludkem. Překvap partnera a uvař mu něco z tradiční kuchyně. Uvidíš, že bude ohromen.

Práce 

Momentálně se zakázky zrovna nehrnou, ale aspoň máš čas udělat si pořádek ve všech papírech. Když se do toho s chutí vrhneš, budeš mít za chvilku hotovo. 

Zdraví 

Nezapomínej na pořádnou dávku vitamínů. V zimě, kdy je zelenina a ovoce často drahé, se občas o svůj pravidelný příděl ochuzuješ . 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska 

S tvým partnerem to není zrovna lehké, ale všechny nepříjemnosti ti nakonec plně vynahradí. Nesnaž se ho změnit, akorát by to mezi vámi vyvolalo zbytečné problémy. 

Práce 

Posledních pár týdnů bylo hodně náročných, ale vypadá to, že se blýská na lepší časy. Stačí jen vytrvat a situace bude zase tak růžová, jako to bývalo dřív. 

Zdraví 

Sluneční paprsky ti zase vlejí energii do žil a ty budeš moct zase normálně fungovat. Zimní dny bez slunce ti vůbec nesvědčí. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska 

Poslední dobou nemáš na nápadníky vůbec náladu. Přestože se kolem tebe točí hned několik krasavců, tebe to nechává ledově klidnou. Neměla by ses nutit do něčeho, co se ti opravdu nechce. 

Práce 

Šéf je poslední dobou pěkně nevrlý. Nějaké připomínky a prosby nemají momentálně vůbec žádnou cenu. Raději dělej v klidu svou práci a zpětnou vazbu nechej na jindy. 

Zdraví 

Tobě naštěstí zdraví slouží, ale ne všichni tví blízcí jsou na tom stejně. Vezmi nějaké ovoce a jdi je na chvilku navštívit a udělat jim společnost. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska 

S partner momentálně prožíváte něco jako líbánky. Tolik intimností jste si denně neužívali už dávno. Užívej si to! 

Práce 

Čeká tě spousta náročných pracovních dní, ale čeká tě taky pořádná odměna. Soustřeď se plně na své úkoly a uvidíš, že se to víc než vyplatí. 

Zdraví

Nepodceňuj bolest! Pokud to přetrvává dlouhodobě, mohlo by to být příznakem něčeho vážnějšího. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska 

Bohužel lásce se nedá poručit. Tak se zbytečně netlač do vztahu, který je pro tebe předem ztracen. Ušetříš tak zbytečné zklamání sobě i tomu druhému. 

Práce

V práci se ti bude pořádně dařit. A šéf to patřičně ocení. Takže pokud po něčem po pracovní stránce toužíš, teď je ten správný čas se o tom zmínit. 

Zdraví

Dávej na sebe větší pozor. Občas si zamyšlená nebo se díváš do telefonu a můžeš se tak lehce zranit.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska 

Občas se soustředíš na to, abys dělala radost ostatním a přitom zapomínáš na své potřeby. Zkus se pro jednou zaměřit víc na sebe, než na jiné a trochu se hýčkej. 

Práce 

Čeká tě v březnu spousta nových příležitostí, tak se nenechej zastrašit velkou zodpovědností a směle se vrhni do práce. Když si budeš víc věřit, tak opravdu zazáříš. 

Zdraví 

Poslední dobou nemáš tolik času na sportování jako dřív. A docela tě to trápí. Netrap se tím, že nestíháš žádné lekce. Zacvičit si můžeš i večer doma. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska 

Posledních pár týdnů se ti ještě nepodařilo najít volný víkend a strávit ho jen v klidu doma. Zvaž, že bys mohla nějakou akci oželet a užít si i trochu odpočinku. 

Práce 

Po práci se sice s kolegy nestýkáš, ale jinak jste docela fajn parta. Zkus to změnit a někdy vyrazte po práci na skleničku a poznejte se trochu víc. 

Zdraví 

Přes zimu jsi dost zpohodlněla a do práce jezdíš už jen buď autem nebo MHD. Zkus jít někdy aspoň kousek pěšky. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska 

Trochu jste s partnerem upadli do stereotypu. Každý den je téměř stejný a všechno vzrušení se téměř vytratilo. Popusťte uzdu své fantazii a vyzkoušejte něco nového. 

Práce 

Březen bude jeden z těch pohodovějších měsíců. Nečeká tě žádné drama a shon, všechno zůstane při starém.

Zdraví 

Sice to vypadá, že už začne pořádné jaro, ale zima přece jen občas vystrčí drápky. Tak to nepodceňuj! 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska 

Nikdy jsi nevěřila na lásku na první pohled, ale březen tvůj názor v tomhle směru změní. Aniž bys cokoliv tušila, tenhle měsíc ti pořádně zamává s milostným životem. 

Práce 

Dny v práci jsou jeden jako druhý a ty pomalu ztratíš veškerou motivaci. A právě včas přijde velká změna, která ten stereotyp naruší. Bude to jízda! 

Zdraví 

Už nějakou dobu tě trápí zdravotní problémy, ale doposud jsi je brala na lehkou váhu. Začni je řešit, co nejrychleji, než přerostou v něco horšího. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska 

Po milostné stránce nebude březen zrovna krásný měsíc. Čeká tě bohužel dost nepříjemných situací, které tě budou ještě pěknou chvíli pronásledovat. 

Práce 

Svou práci bereš opravdu svědomitě a často tě mrzí, že spousta ostatních na to kašle. Nenechej se jejich nezájmem strhnout.  

Zdraví 

Poslední dobou jsi neustále unavená. Ráno se těžko hrabeš z postele a večer se vracíš naprosto vyřízená. Omez před spaním všechny elektronická zařízení. 

Autor:
Publikováno: 2. 3. 2020 12:33 Nahlásit obsah