Velký měsíční horoskop na březen 2021 pro každé znamení

Únor uběhl opravdu rychle a sotva jsme se nadáli, je tu březen. Copak tě čeká v tomto měsíci? Budeš si užívat i za této nestandardní situace, nebo to pro tebe bude zkouška ohněm? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska                              

Jsi zrovna v začátcích jednoho krásného vztahu, ale momentální situace vám to dost komplikuje. Nesoustřeď se na překážky, ale spíš na hledání nové cesty. Dva lidé se mohou poznat, i když se zrovna nemůžou potkat osobně.

Práce                                                                                                                          
V březnu to bude pro tebe po pracovní stránce dost náročné. Práce budeš mít nad hlavu a psychicky na tom nebudeš moc dobře. O to horší pak bude se pustit do práce. Zatni zuby a vydrž, ono se to časem zase zlepší.

Zdraví                                         
Psychika ti dává poslední dobou zabrat. Současná situace ti už opravdu leze na nervy a světlo na konci tunelu stále nevidíš. Zaměř se raději na radosti všedních dní, vypni zprávy a věnuj se rodině.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska                              

S partnerem už nějakou dobu nemáte nejlepší období a stále se to jen zhoršuje. Zkus udělat první krok ke smíření. Upusť od svých vysokých nároků a snaž se partnera lépe pochopit. To vstřícné gesto ho trochu popostrčí k tomu, aby i on změnil své chování.

Práce                                                                                                                          
Březen pro tebe bude poměrně pohodovým měsícem. Šéf si je vědom tvých kvalit a nenechá si tě utéct. Nedávej mu ale ani jedinou záminku k pochybám.

Zdraví                                         
Poslední dobou jsi bez energie a hektolitry kávy na tom nic nezmění. Zkus raději kávu omezit a pít víc vody. I pobyt na sluníčky ti teď dost pomůže.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska                              
Současná situace je pro vás jako dar z nebes. Poslední týdny byly pro tebe i partnera hodně náročné a neměli jste na sebe moc času. Teď konečně můžete být spolu, bez výčitek, že vám někde stojí povinnosti.

Práce                                                                                                                          
V práci se ti bude tentokrát opravdu dařit. Budeš plná elánu a budeš mít tu moc přesvědčit skoro kohokoliv, že právě tvůj nápad je ten nejlepší. Nemusíš se držet při zemi, snaž se z toho získat, co to jen jde.

Zdraví                                         
Poslední dobou nebyla tvoje nálada nic moc, tak ses často uchylovala ke sladkostem a nezdravým jídlům. Je tedy nejvyšší čas vrhnout se opět na zdravé vaření. Uvidíš, že budeš mít rázem víc energie i lepší náladu.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska                              
Už nějakou dobu jsi sama a začínáš toho mít už plné zuby. Bohužel dnešní doba běžnému seznamování nepřeje, takže je načase vyzkoušet nějaké nové technologie. Neber to příliš vážně, spíš to zkus pojmout jako zábavu... A kdo ví, třeba to dobře dopadne.

Práce                                                                                                                          
V březnu tě čeká jeden pracovní úspěch za druhým. Nenechej si to stoupnout do hlavy, kolegové ti to sice přejí, ale povýšené chování ti tolerovat rozhodně nebudou.

Zdraví                                         
Nezapomínej na péči o pleť. Rouška sice skryje hodně, ale přece chceš mít pěknou pleť i doma. Nezapomínej ani na ochranný faktor, i když je pod mrakem. Tvoje pleť ti poděkuje.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska                              

Partner ani ty nejste poslední dobou dobře naladění. Nesnažte se to zbytečně lámat přes koleno. Dejte tomu čas a ono se to postupně zlepší. Každý jen potřebujete trochu klidu.

Práce                                                                                                                          
Čeká tě veliké rozhodování. Budeš muset promyslet jakou cestou se chceš v pracovním životě dát. Věř především intuici a prvnímu dojmu. Jen tak budeš šťastná.

Zdraví                                         
Práce u počítače tvým zádům zrovna nesvědčí. Nezapomínej tedy ani na pravidelný pohyb a aspoň se večer trochu protáhni. Pohyb na čerstvém vzduchu zase ocení tvoje hlava.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska                              

Nikdy jsi nebyla ta, která by ve vztahu udělala první krok. Okolnosti tě ale tentokrát přinutí i k tomuhle ústupku. Neber to tak tragicky, nakonec to totiž dopadne přesně tak, jak sis přála

Práce                                                                                                                          
Poslední dobou jsi v práci dost nejistá a bojíš, co všechno bys mohla ztratit. Zapomeň na obavy, trochu se uvolni a ukaž všem, co v tobě je. Můžeš jen získat, tak se nestrachuj.

Zdraví                                         
Zamysli se občas nad tím kolik masa konzumuješ. A přemýšlej, jak bys mohla to nemalé množství trochu omezit. Uvidíš, že najdeš i velmi chutná jídla bez masa.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska                              
Následující dny pro tebe budou téměř pohádkové. Po dlouhé době si s partnerem užijete naprostou pohodu, klid a konečně i nějakou romantiku.

Práce                                                                                                                          
Čeká tě velká spousta překvapení, která ti více či méně zkomplikují život. Nakonec se ale ukáže, že všechno zlé je pro něco dobré. Pamatuj, že každá mince má dvě strany.

Zdraví                                         
Po dlouhé době se zase cítíš dobře ve svém vlastním tělě. Nezapomínej se o něj starat, pak se ti bohatě odmění.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska                              
Co se týká milostného života, čeká tě v březnu mnoho nového. Uvolni se a užívej si toho, co se ti nabízí. Občas budeš mít sice pocit, že to není nic pro tebe, ale nakonec zjistíš, že opak je pravdou.

Práce                                                                                                                          
Tak pohodový měsíc jako bude březen jsi v práci už dlouho nezažila. Užívej si volnějšího režimu, ale rozhodně nezahálej. Štěstí přeje připraveným, tak na to pamatuj.

Zdraví                                         
Dávej na sebe pozor! Jsi hodně aktivní jedinec, kterého jen tak něco nezastaví. Ale taky je pro tebe mnohem jednodušší přijít k úrazu.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska                              
Březen bude pro tebe jedním z těch měsíců, kdy si budeš jen užívat. Čeká tě krásný romantický začátek měsíce a zbylé týdny to jen a jen vylepší.

Práce                                                                                                                          
Začátek měsíce bude dost zmatený a hektický. Ale až ten chaos ustane, čeká tě pohodová pracovní atmosféra. Užívej si to a mysli také na kolegy, kteří se topí v záplavě povinností. Za pomocnou ruku budou moc vděční.

Zdraví                                         
Nezapomínej na pravidelný pohyb. I když tě zrovna nic nebolí, krátké protažení ti rozhodně neublíží. Naopak tak případným nepříjemnostem předejdeš.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska                              
Tvůj objev, co ti už nějakou dobu motá hlavu, se najednou přestal tolik ozývat. Hlavně nepůsob jako žárlivá stíhačka. Projev zájem, ale nepiš mu tisíc zpráv denně. Třeba má jen moc starostí.

Práce                                                                                                                          

Šéf bude mít v následujících týdnech dost příšernou náladičku, tak se mu raději moc nemotej do cesty a jdi si pro jistotu po své práci. 

Zdraví                                         
Sluníčko už sice sílí, ale stále je ještě chladno a ty hledáš stále způsoby, jak se zahřát. Nejlépe pomocí nějakého jídla, ať už to bude teplý čaj nebo krémová horká polévka.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska                              
Tvůj vztah pomalu upadl do stereotypu a všechna vášeň vyprchala. Přestože ty se to snažíš nějak zvrátit, partner zřejmě nemá zájem. Zamysli se nad tím, zda chceš setrvávat ve vztahu, kde se snaží stále jen jeden.

Práce                                                                                                                          
Čeká tě spousta povinnností a zdaleka nejen pracovních. Budeš toho mít nad hlavu a všechno to skloubit dohromady bude opravdu oříšek. Nejdřív si v tom najdi jednoduchý systém, pak už ti to půjde lépe od ruky.

Zdraví                                         
Nezapomínej na ochranu před sluníčkem. Sice máš pocit, že ještě pořádně nepálí, ale i tak je ochranný faktor potřeba.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska                              
Začíná to vypadat, že je konec tvým osamělým dnům. Na obzoru se objevil někdo, kdo s tvým životem ještě pěkně zamává. Užívej si tohle období první zamilovanosti a nenechej si to ničím kazit.

Práce                                                                                                                          
V březnu tě čeká pořádná výzva. Naskytne se ti příležitost, aby ses v pracovním životě posunula dost výrazně dopředu. Nenechej si tuto možnost ujít a drž se jí zuby nehty.

Zdraví                                         
Sluníčko sice už sílí, ale pořád to není nic závratného. Nezapomínej tedy i na teplé oblečení. Nachlazení v tomhle krásném počasí určitě neuvítáš s radostí.

Autor:
Publikováno: 1. 3. 2021 13:30 Nahlásit obsah