Velký měsíční horoskop na červen 2021 pro každé znamení

A máme tu červen! Co ti první letní měsíc přinese? Můžeš se těšit na letní lásku, nebo tě bude spíš zaměstnávat práce a starosti? Přečti si svůj horoskop na měsíc červen 2021!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska
Využijte s partnerem rozvolněných opatření a vyrazte na rande jako „za starých časů“. Po takové době to pro vás bude opravdu skvělý zážitek, který vás k lecčemu popíchne.

Práce
Čeká tě opravdu náročný měsíc. Práce budeš mít tolik, že nebudeš vědět, kam dřív skočit. A kolegové nebudou zrovna vstřícní, často ti budou práci i komplikovat. Zatni zuby a vydrž!

Zdraví                             

Budou tě trápit bolesti hlavy. Dej si pozor na dostatečný pitný režim a ochranu hlavy před sluníčkem.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska
Poslední dobou to ve vašem vztahu skřípe. Problémem jsou okolnosti, o kterých už víte déle, ale až teď se staly opravdovým problémem. Nezavírejte před tím oči, komunikujte spolu a snažte se to společně vyřešit.

Práce
V práci tě čeká pořádné fiasko. Podaří se ti opravdu nemilá věc, ale kolegové budou ochotní ti pomoci. Společnými silami pak celý problém zažehnáte. Měla by sis jich vážit.

Zdraví                                                           
V červnu tě čeká spousta návštěv u doktorů, ale nebude se nakonec jednat o nic vážného. Své zdraví bys ale neměla podceňovat.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska
Neseď doma a vyraz mezi lidi. Můžeš tak poznat spoustu zajímavých lidí, a dost možná i svého vyvoleného. Stačí mít oči otevřené.

Práce                                                                                                                                      
Naskytne se ti jedinečná příležitost, jak si vydělat nějaké peníze navíc. Pečlivě si to promysli a ujisti se, že jsi schopná práci navíc zvládat.

Zdraví
Ráda sportuješ, ale občas zapomínáš na to, že tělo si musí i odpočinout. Dej si na pár dní klidový režim.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska
Začínáš si pomalu zase užívat společenského života, ale tvůj partner je z toho celý nesvůj. Po tak dlouhé době, kdy tě měl jen a jen pro sebe, trochu žárlí. Dej mu najevo, že nemusí mít žádné obavy.

Práce                                                                                                                                         
Následující týdny se ti bude dařit jako už dlouho ne. Tvoje pracovní tempo zahanbí většinu kolegů a šéfa naprosto ohromí. Jen tak dál.

Zdraví                                                                      
Vyraz s kamarádkou za sportem. Ve dvou vás to bude bavit mnohem víc, a ještě si užijete společný čas.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska
Často se snažíš zavděčit především partnerovi a na sebe myslíš vždy až na druhém místě. Nezapomínej, že ve vztahu by měli být spokojení oba. Pokud je ti něco proti srsti, tak to netrp jen proto, aby byl spokojený partner.

 Práce
Červen bude docela pohodovým měsícem. Práce budeš mít tak akorát, a při trošce štěstí stihneš i něco navíc.

Zdraví                            
Dusíš v sobě spoustu emocí, které tě pak tíží. Svěř se kamarádce nebo zkus své pocity vypsat aspoň na papír. Uleví se ti.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska
Partner není poslední dobou ve své kůži a vydržet to s ním chce často dost pevné nervy. Oběma vám na chvíli prospěje čas o samotě. Následné shledání vás pak ujistí, jak se máte stále moc rádi.

Práce
Tvá peněženka v červnu zapláče. Nebude se ale jednat o bezmyšlenkovité rozhazování, ale o důležitou investici. Neboj, nakonec nebudeš litovat ani koruny.

Zdraví                                                                                        
S teplejším počasím tě to stále častěji táhne ven. A to především za sportem. Buď ale opatrná, a dávej pozor, kam šlapeš. Ani se nenaděješ a vymknutý kotník je na světe.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska
Posledních pár týdnů pro tebe bylo hodně náročných. Neměla jsi čas na partnera ani na sebe, či rodinu. Tvůj milý se ale cítí odstrčený a jeho nálada tomu odpovídá. Najdi si nějaký čas jen pro něj a bude zase dobře.

Práce
Červen bude jeden z těch ne moc pohodových měsíců. Práce budeš mít nad hlavu, a mezi kolegy bude panovat napjatá atmosféra. Raději si hleď svého a nepouštěj se do žádných konfrontací.

Zdraví                                                                                                        
Poslední dobou toho bylo na tebe moc a už tě pořádně zmáhá únava. Zapomeň na chvilku na dlouhý seznam úkolů a pořádně si odpočiň.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska
Už dlouhou dobu toužíš po vztahu, který by tě udělal šťastnou, ale tvůj princ na bílém koni je stále v nedohlednu. Nelámej si s tím hlavu, ten pravý přijde, až to budeš, co nejméně čekat. Věnuj se teď raději sobě a svým koníčkům.

Práce                                                                                                          
V následujících týdnech budeš překypovat dobrou náladou a velkým nadšením do práce. Svým elánem zanedlouho strhneš i ostatní kolegy, a práce vám všem půjde skvěle od ruky.

Zdraví
I když máš pocit, že sluníčko ještě nemá takovou sílu, opak je pravdou. Dej si pozor a před sluníčkem se pořádně chraň.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska
Momentálně nemáš vůbec náladu pouštět se do jakéhokoliv vztahu, ale osud ti přichystá velké překvapení. Nebraň se tomu a nechej věci volně plynout. Čeká tě krásné období.

Práce
Práce na tvé stole stále přibývá a přibývá. Není to úplně tvoje vina, spousta z tvých nových povinností je převzatá od kolegů, kteří mají buď dovolenou, nebo jiné pracovní starosti.

Zdraví                                                                                                                    
Dávej si pozor na to, kolik toho za den sníš. Poslední dobou máš hodně povinností, a jídlo jde tak často bokem. Zkus si nachystat na celý den krabičky, tak nebude tak snadné se odbýt.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska
Zkus se ve vztahu trochu odvázat. Partner velmi ocení, když popustíš uzdu fantazii, a i jemu dovolíš něco, co by pro tebe bylo dřív naprosté tabu. Váš vztah to posune zase o kus dál.

Práce
Poslední dobou toho máš už opravdu dost a nejraději bys okamžitě vyrazila na dovolenou. Bohužel si budeš muset ještě nějaký čas počkat. Nezoufej, uteče to jako voda.

Zdraví                                                                                                           
Už nějakou dobu tě trápí váha, která pořád mírně roste. Zamysli se nad tím, co pro tebe představuje největší příjem kalorií. Budeš překvapená, že to je třeba něco, co bys vůbec nečekala.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska

Tvoje pusa často jedná rychleji než tvoje hlava. A dostat se v konverzaci s tebou ke slovu, je občas doslova nadlidský úkol. Partnera bys ale ke slovu občas pustit měla.

Práce             
Máš toho poslední dobou nad hlavu, ale zároveň by ses nejraději viděla někde úplně jinde než v práci. Nedá se nic dělat, své povinnosti si musíš splnit.

Zdraví
Vyraz na návštěvu za blízkými. Někteří tráví většinu času doma a nemají tak moc kontakt s okolním světem. Svou návštěvou jim uděláš ohromnou radost.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska                              
Situace posledních měsíců úplně nepřály náhodným setkáním a bláznivým láskám. Svět se ale pomalu zase vrací do normálu, tak toho patřičně využij. Neodmítej pozvání na skleničku, ať nepropásneš někoho velmi zajímavého.

Práce                                                                                                                          
Po pracovní stránce se ti v červnu moc dařit nebude. Nebudeš schopná se delší dobu soustředit, a tak bude tvoje práce často roztěkaná a s chybami. Dávej si na to pozor!

Zdraví                                         
Buď na svoje tělo hodná. Občas si dává signály, že je toho na něj moc, ale ty to zatím úspěšně ignoruješ. Zvolni tempo!

Autor:
Publikováno: 3. 6. 2021 16:25 Nahlásit obsah