Velký měsíční horoskop na prosinec 2020 pro každé znamení

Rok uplynul jako voda a máme tu opět prosinec! Jak budeš trávit poslední měsíc roku? Budeš si užívat vánoční pohody a klidu, nebo to bude jeden velký blázinec jako obvykle? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska
Partner poslední dobou často mluví o svatbě a o dětěch, ale tebe to docela děsí. Necítíš se na tohle ještě připravená. Měla by sis s ním o tom promluvit, ať se do toho nějak nezamotáte.

Práce
Čeká tě v práci hromada povinností a bohužel ne se všemi si budeš vědět rady. Neboj se zeptat někoho na radu, budeš až překvapená, jak budou všichni v předvánočním čase ochotní.

Zdraví
Venku už dost přituhuje, nezapomínej tedy na pořádnou dávku vitamínů, abys podpořila svou imunitu.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska
Občas máš pocit, že se tě partner snaží uvrtat do něčeho, co ti není úplně po chuti. Nenechej se do ničeho tlačit, řekni mu, že ti to není příjemné. Pokud za něco stojí, nebude mu to vadit.

Práce
Peníze navíc se vždy hodí, ale ne každá nabídka na přivýdělek musí být výhodná. Buď opravdu opatrná, než nějakou takovou brigádu přijmeš.

Zdraví
Tvoje pleť letos dostala pořádně zabrat, neustálé nošení roušek se na ní opravdu podepsalo a zasloužila by si speciální péči. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska
Tvůj nový objev se stále k ničemu nemá a tebe to začíná pomalu štvát. Vezmeš to tedy do vlastních rukou a uděláš první krok. Pak už to ale nechej na něm.

Práce
Poslední dobou není v práci zrovna příjemná atmosféra. Všichni mají práce nad hlavu a jsou z toho značně nervózní. Věnuj se především své práci a kontakt s ostatními omez na minimum. 

Zdraví                                            
Před Vánoci toho budeš mít opravdu už dost. Budeš si potřebovat odpočinout a nechat se hýčkat.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska
Partner je poslední dobou úplně jiný, než jsi u něj zvyklá. A moc se ti to nelíbí. Neboj se mu své pocity sdělit, uvidíš, že to hned pochopí.

Práce
V práci tě čeká pořádný blázinec. Bohužel prosinec bude po pracovní stránce hodně hektický a moc pohody si neužiješ.

Zdraví
Tvé zdraví tě naštěstí netrápí, ale bohužel tví blízcí jsou na tom hůř. Kup jim nějaké vitamíny a dobroty a udělej jim radost.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska
V poslední době se kolem tebe motá nový nápadník. Měla bys mu dát jasně vědět, jestli máš zájem nebo ne. Jinak by se mohl cítit trochu nejistě. 

Práce
V práci je to poslední dobou náročné, takže sklenička nebo punč na trzích po práci přijde vhod. Aspoň si s kolegy popovídáš i mimo pracoviště.

Zdraví                                            
Užij si ještě před Vánoci nějaký relax. Zajdi na kosmetiku nebo masáž. Na Štředrý den pak budeš doslova zářit.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska
Už jste s partnerem spolu delší dobu a do vašeho vztahu se pomala vkrádá nuda a stereotyp. Bojuj, jak jen to jde, aby se něco nestalo. Vymysli nějaké nové aktivity, které váš vztah oživí.

Práce

Vánoční utrácení tě opět úplně pohltilo a ty nevíš, jak vyjdeš do konce měsíce. Dávej si na tohle větší pozor!

Zdraví
Poslední dobou dostává tvoje pleť i vlasy pořádně zabrat. Počasí, roušky a nedostatek vitamínů se projevily. Koukni na internet po nějakých vitamínech a kvalitní kosmetice a nezapomínej taky na pestrou stravu.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska

Po delší době se v tvém životě objevil "starý známý" a zamotá ti havu tak, jako předtím. Celý prosinec se pak ponese na téhle zamilované notě a budeš si to náležitě užívat.

Práce

V práci na tebe čeká opravdu důležitý úkol. Śéf ho svěřil právě tobě, protože ti věří a vidí v tobě velký potenciál. Tak ho nezklamej.


Zdraví
Většinou preventivním prohlídkám moc nedáš, ale snažíš se zlepšit. Je nejvyšší čas na to objednat se. Tak šup šup.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska
Váš vztah s partnerem je opravdu pohádkový a seš si toho naprosto vědoma. Dávej to najevo i partnerovi, ať ví, že si ho vážíš. Užívejte si spolu svou pohádku a nenechejte si ji ničím kazit.

Práce                                                                                                          
V práci začíná ten pravý vánoční blázinec a spousta kolegů má už práce nad hlavu, že ji snad nemůžou stihnout, a tak se ji snaží přehodit na tebe. Nenechej si to líbit, své práce máš víc než dost.

Zdraví
Ráno vstáváš brzy, do noci brouzdáš po internetu a daší ráno jsi úplná mrtvola. Měla bys to omezit a raději se pořádně vyspi.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska
Partner je občas trochu nervózní z toho, jak téměř neustále mluvíš o svých kamarádech - mužích. Ukaž mu, že nemá proč žárlit. Vem ho někam ven i s nimi, ať je lépe pozná.

Práce
Letos se ti podařilo si v práci naddělat nějakou práci a v prosinci budeš mít víceméně klid. Takže máš pohodu a můžeš se těšit na Vánoce.

Zdraví
Zimní počasí není zrovna z tvých nejoblíbenějších. Nezapomeň se na zimu pořádně vybavit - čepice, rukavice a šála jsou základ.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska

Poslední dobou u vás doma nepanuje zrovna velká romantika. Oba máte práce nad hlavu a většinu času se jen míjíte. Měli byste na tom zapracovat, zajít na rande jako v začátcích vašeho vztahu a užít si romantiku.

Práce
Bohužel ti v práci leží na stole několik restů, které musíš do konce roku stihnout. Takže žádné zahálení a šup do práce.

Zdraví
Nezapomínej na sport ani v prosinci. Cukroví a pohádky jsou jistě lákavější, ale tvé tělo ti poděkuje.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska

Prosinec bude pro tebe i partnera hodně náročný, budete se vídat ještě míň než obvykle. Během svátků si to ale bohatě vynahradíte. Tyto Vánoce budou pro tebe jedny z nejkrásnějších.

Práce
V prosinci tě čeká hromada práce, ale ty nejsi schopná se do toho pustit. Neměla bys ale zahálet, nebo ti ke konci mesíce zůstanou resty a budeš muset do práce i mezi svátky.

Zdraví
Nepřeháněj to letos s vánočním cukrovím. Většinou ti stejně zbyde hromada, kterou do nekonečna nabízíš náštěvám. Udělej spíš jen to, co máš opravdu ráda. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska
Tvůj milý bude v prosinci jako vyměněný. Samý úsměv, dobrá nálada a romantika každý den. Budeš si to ohromně užívat.

Práce
Letošní rok byl pro tebe opravdu pracovně náročný. Práce jsi měla hromadu, a přesto jsi všechno zvládla bez chybičky. Nakonec se dočkáš za tvrdou práci i pořádné odměny.

Zdraví
Studené počasí ti dává zabrat. Kapesníčky a kapky do nosu budou pro tebe neustálými společníky.

Autor:
Publikováno: 3. 12. 2020 14:46 Nahlásit obsah