Velký měsíční horoskop na říjen 2020 pro každé znamení

Záři zmizelo v nenávratnu a máme tu říjen! Co nám tyhle podzimní dny přinesou? Máme se na co těšit, nebo nás budou čekat jen samé starosti a trápení? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká.

Zdroj: https://pixabay.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska

Za dobu vašeho vztahu sis na vaše partnerské soužití tolik zvykla, že si ani neumíš představit, že by to mohlo být jinak. Bohužel často upadáš do stereotypu a partnera bereš jako samozřejmost. Nedovol, aby ve vašem vztahu zvítězila rutina a snaž se ho neustále něčím oživit.

Práce                                                                                                           

Poslední týdny pro tebe byly náročné. Teď jsi ráda opravdu za každičkou maličkost, která ti v práci aspoň trochu pomůže. Nezapomínej být milá na kolegy, jejich pomoc ti bude záchranným kruhem.

Zdraví

Tvoje tělo se postupně začíná ozývat a dávat ti najevo, že něco není v pořádku. Neměla bys to zanedbávat a raději své problémy řešit.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska

S partnerem se v říjnu nebude dát dohodnout. Vaše názory budou naprosto rozdílné a snaha o kompromis skončí většinou fiaskem. Netlačte na pilu, dejte si na pár dní pauzu od veškerého rozhodování. Nakonec se vše vrátí do starých kolejí.

Práce                                                                                                           

V následujících týdnech se budeš potýkat s finančními problémy. Utrácení na začátku měsíce se ti nevyplatí, a pak budeš mít co dělat, abys to ukočírovala do další výplaty. Dávej si pozor na to, za co vyhazuješ peníze.

Zdraví

Nejsi poslední dobou zrovna v nejlepší kondici. Tvoje tělo toho začíná mít dost a hlava už taky vysílá varovné signály. Už na nic nečekej a pořádně si odpočiň.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska

Občas už jsi rozhodnutá zlomit hůl nad veškerými vztahy, ale opět tě zaskočí něco nečekaného. Potkáš člověka, který ti zamotá hlavu tak, jako už dlouho nikdo. A bude to osudové. Nedělej ukvapená rozhodnutí a poslouchej především své srdce.

Práce                                                                                                           

V říjnu se ti bude dařit. Budeš mít jedinečnou příležitost, jak ukázat své přednosti a opravdu se předvedeš. Všichni budou spokojení a tvá práce se neobejde ani bez pochlavy od šéfa.

Zdraví

Už nějakou dobu tě trápí zažívací problémy. Nesnaž se to řešit léky. Raději se zamysli nad tím, jak se stravuješ a jaký to na tebe má vliv.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska

V následujících týdnech ti to bude často víc mluvit než myslet. A to bude zdrojem problémů nejen v partnerském životě. Partner nebude na takovou dávku upřímnosti připraven a následně tak bude doma poměrně dusno. Dávej si pozor na pusu, aspoň v rámci rodinného štěstí.

Práce                                                                                                           

Říjen nebude zrovna měsíc, kdy by byl dobrý nápad si v práci vyskakovat. Raději se drž toho, co umíš a do dalších věcí se vůbec nemíchej. Šéf bude většinu času pořádně nabroušený, tak dávej pozor, ať se mu nepřipleteš do cesty.

Zdraví

Léto zmizelo v nenávratnu a máme tu ten pravý podzim. Nesnaž se teplo přilákat zpět lehkým oblečením, raději se pořádně zachumlej, ať tě nepotká ještě nějaké nachlazení.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska

Poslední dobou jsi v jednom kole. Nápadníci se u tebe střídají jako na běžícím páse a ty si stále ne a ne vybrat. Dávej pozor, abys nakonec nepřebrala.

Práce                                                                                                           

V práci nastane pořádný blázinec. Situace se bude měnit klidně z minuty na minutu a ty budeš muset improvizovat. Nezapomínej, že jsi stále pod dozorem a šéf sleduje každý tvůj krok. Za dobře odvedenou práci tě ale čeká odměna.

Zdraví

Konečně zase najdeš chuť sportovat a zase rozpohybovat své tělo. Buď trpělivá, nechtěj ze dne na den stoprocentní výsledky.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska

Neustále si jen stěžuješ, že nemůžeš najít žádného normálního chlapa. Přitom je kolem tebe hned několik jedinců, kterým opravdu nejsi lhostejná. Zkus otevřít oči!

Práce                                                                                                           

Nepodceňuj se, vsaď všechno na svou intuici a zkušenosti. V následujících týdnech budeš díky tomu naprosto nepřekonatelná. Stačí si věřit.

Zdraví

Dlouho ses necítila tak skvěle. Máš pocit, že teď konečně tvoje tělo pracuje tak, jak má. Teď jen stačí si tento stav udržet, tak neusni na vavřínech.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska

Tvůj nový objev je sice přesně to, co sis vysnila, ale bohužel jen až moc váhavý a trvá dlouho, než se k něčemu odhodlá. A ty už začínáš být netrpělivá. Vezmi věci do vlastních rukou, ale buď opatrná, ať ho nevyplatíš. Stačí ho jen lehce popostrčit a o zbytek se už postará sám.

Práce                                                                                                           

Následující týdny v práci nebudou moc příjemné. Rivalita mezi kolegy bude větší než obvykle a i ty budeš muset tvrdě bránit svou pozici. Nenechej si nic líbit.

Zdraví

Nesnaž se před nikým předvádět, co se sportovních aktivit týče. Takové chování by ti mohlo snadno přivodit nějaký úraz.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska

I když nerada pleteš lásku do přátelství, tentokrát se ti to vymklo z rukou. Už to opravdu není jen přátelství, ale přerostlo to v něco víc. Měla by ses konečně odhodlat a vyslovit to nahlas.

Práce                                                                                                           

Občas máš pocit, že zaostáváš, co se nových technologií týče. Neboj se vrátit do školy nebo navštívit nějaké kurzy. V práci budou určitě rádi, že se chceš dál vzdělávat.

Zdraví

Nechej se jednou za čas trochu hýčkat. Tvoje tělo už je hodně unavené a masáž by mu sem tam prospěla.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska

Poslední dobou se máš opravdu skvěle, a tak vysíláš pozitivní energii. A následky na sebe nedají dlouho čekat. Budeš přitahovat lidi naladěné podobně. Užívej si jejich společnost a neboj se s nimi navázat hlubší vztah.

Práce                                                                                                           

Přejdou na tebe pracovní povinnosti nepřítomného kolegy. Už tak máš ale práce nad hlavu. Zdrž se otrávených řečí za zády šéfa, stejně se to k němu donese. Raději za ním zajdi a na rovinu mu objasni situaci.

Zdraví

Mysli na svoje zdraví. Přemýšlej nejen nad tím, co jíš, ale i nad kvalitou vody, kterou piješ a jakou kosmetiku používáš na svoji kůži.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska

Poslední dobou se raději věnuješ pracovním povinnostem než randění. A čím dál častějí slýcháš, jak bys měla hledat partnera a potencionálního tatínka pro své děti. Nenechej si namluvit, že bys měla poslouchat biologické hodiny a věnuj se tomu, co tě momentáně baví.

Práce                                                                                                           

V práci se ti daří jako nikdy předtím. Dostala jsi od šéfa volnou ruku a jsi sama svým pánem. Nechovej se ale jako bys věděla všechno, při nejistotě je nejlepší zeptat se kolegů.

Zdraví

Konečně jsi zase našla ztracenou energii a máš opět spoustu elánu pustit se nejen do práce, ale i společenského života.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska

Poslední dobou máš pochybnosti zda je tvůj milý opravdu "ten pravý". Nenechej se znervóznit řečmi lidí okolo o tom, jak by měl ten ideální protějšek vypadat. Hlavní je, zda jste spolu šťastní vy dva.

Práce                                                                                                           

Nejsi zrovna typ člověka, kterému by na konci měsíce na účtě zbýval tučný zůstatek. Hospodaření s penězi ti dělá ohromný problém, ale začíná se blýskat na lepší časy a větší výdělek, se kterým se bude dát vyžít o poznání lépe.

Zdraví

Alkohol ti není tak úplně cizí. Poslední dobou se ale tvoje konzumace začíná zvyšovat a rána čím dál více zhoršovat. Dej si na to pozor!

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska

Po intimní stránce vám to s partnerem klape jedna báseň. Bohužel pokud jde o řešení důležitých věcí, nemůžete najít společnou řeč. Přestaňte trvat oba na svém a raději se snažte najít vhodný kompromis.

Práce                                                                                                           

Máš ke své práci a pracovním podmínkám nějaké připomínky. Neboj se jít za šéfem a své závěry mu sdělit. Měla by ses na to ale pečlivě připravit a mít pádné argumenty, jinak tě pošle s pláčem domů. 

Zdraví

Momentální situace pro tebe není zrovna lehká a dává ti zabrat předvším psychicky. Nenechej se úplně položit, snaž se udržet zaměstanou hlavu a nemyslet na katastrofy.

Autor:
Publikováno: 2. 10. 2020 16:39 Nahlásit obsah