Tomáš Zástěra ze Survivoru ukázal svou novou přítelkyni. Tvoří opravdu krásný pár

Tomáš Zástěra ze Survivoru ukázal svou novou přítelkyni. Tvoří opravdu krásný pár Zdroj: Profimedia

Oblíbený moderátor a účastník reality show Survivor Tomáš Zástěra šel konečně s pravdou ven. Tento sympaťák, který byl dlouhou dobu single, se pochlubil novou přítelkyní. Poprvé se s ní veřejně objevil na jubilejním 60. ročníku Českého slavíka, společnou fotku sdílel také na svém Instagramu.

Bývalý moderátor Snídaně s Novou a stálý člen moderátorského týmu rádia Evropa 2 Tomáš Zástěra byl naposledy oficiálně zadaný před čtyřmi lety, kdy chodil s kolegyní Katkou Říhovou. Od té doby byl single. Díky letošní účasti na nejdrsnější show světa Survivor obrovsky vzrostla jeho popularita, a to hlavně u žen.

Nezadaného moderátora, který se zviditelnil v Survivoru, fanynky doslova zasypávaly zprávami a nejrůznějšími návrhy. Jak Tomáš Zástěra prozradil pro TV Nova, nejprve se rozhodl, že na zprávy svých fanynek nebude nikterak reagovat.

Jedna z nich jej však zaujala tím, že mu nenapsala žádný text, ale poslala mu pouze do zprávy emotikon ve tvaru srdce. A jak se zdá, právě tato slečna si jeho srdce získala, protože se s ní Tomáš Zástěra objevil ruku v ruce na předávání Slavíků. Společnou fotku následně známý moderátor sdílel i na svém instagramovém účtu.

“Tak to je ta slečna, co vám poslala tehdy jen srdíčko? Pěkná,” zeptala se Tomáše napřímo jedna jeho instagramová sledující. “Ano, to je přesně ona,” potvrdil vzápětí Tomáš Zástěra.

Moderátor vedle své nové přítelkyně jenom září a společně jim to velmi sluší. Podle Tomášových fanoušků patřil moderátor se svou přítelkyní na Českých slavících k nejkrásnějším párům večera.

“Krásný jste a moc vám to sluší. Dobře jste vybral. Přeju, ať to vydrží co nejdéle,” napsala jedna z fanynek pod fotku Tomáše Zástěry s jeho novou přítelkyní. Nebyla ale sama. Pochvalných komentářů i komentářů přejících hodně štěstí má nyní Tomáš Zástěra plný Instagram.

Zdroj: Instagram.com/zasteratom
Autor:
Publikováno: 18. 11. 2022 11:07 Nahlásit obsah