Velký měsíční horoskop na únor 2021 pro každé znamení

Leden uběhl jako voda a už ho střídá únor! Co ti nový měsíc přinese? Můžeš se těšit na radost a štěstí, nebo tě budou trápit samé starosti? Přečti si svůj horoskop na únor 2021!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska
Únor bude bohužel měsícem hádek a nekonečných sporů. Snažte si všechny nesrovnalosti řešit v klidu a hlavně společně. Dobrá komunikace vám může ušetřit spoustu trápení.

Práce
Práce bude pro tebe tentokrát docela oříšek. Tvé povinnosti budou zahrnout i věci, které nejsou zrovna tvou doménou, a tak se s tím budeš docela trápit.

Zdraví    

Zimní měsíce nejsou zrovna tvé oblíbené, ke svému životu potřebuješ sluníčko, a toho se ti zrovna teď moc nedostává. Jakmile se na obloze objeví, vyraz ven.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska
Partner nemá zrovna nejlepší období a sebemenší zádrhel může způsobit velkou hádku. Snaž se tohle období přečkat, zbytečně se nepouštět do ožehavých témat a zbytečně kritizovat. Ono to brzy přejde.

Práce
V pracovním životě tě čeká hromada novinek. Zpočátku z toho budeš dost nesvá, ale nakonec se v tom naučíš dobře chodit a vše půjde jako po másle.

Zdraví                                                           
Nepodceňuj počasí. Mohlo by se ti stát, že ti nízká teplota, návaly sněhu a silný vítr, způsobí třeba i zdravotní problémy.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska
Užíváš si svého nezávazného single života, ale občas ti chybí to, že vedle sebe nemáš nikoho, o koho bys ses mohla opřít ve chvílích, kdy je ti nejhůř. Možná bys měla přemýšlet, zda nechceš něco víc.

Práce                                                                                                                                      
Šéf se chystá odměnit nějaké své nejlepší zaměstnance a i ty jsi v jeho hledáčku. Jen neusni na vavřínech a ukaž mu, že se na tebe může opravdu spolehnout.

Zdraví
Od Vánoc jsi zůstala na režimu opakovaného přejídání a už se to začíná projevovat, jak na postavě, tak na psychice. Měla bys zase najet na zdravější režim.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska
Partner je poslední dobou hodně zaneprázdněn prací, a tak na tebe nemá moc času. Nekomplikuj mu to výčitkami a raději si užij, že máš čas sama pro sebe.

Práce
Tvoje přímá povaha tentokrát nebude v práci moc vítaná. Ne každý je zvyklý na tak přímočaré jednání a mohlo by je to odradit. Zkus se pro tentokrát krotit.

Zdraví                                                                      
Raději sice sportuješ venku, kdy je aspoň trochu teplo, ale přesto ti to teď v zimě chybí. Zkus mrknout po nějakých online lekcích cvičení a zasportuj si i doma.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska
S partnerem nemáte poslední dobou zrovna nejlepší období. Jste neustále ve stresu a nejraději byste odjeli někam daleko. To ale bohužel momentálně moc nejde. Zkuste si aspoň na pár dní udělat čas a udělat si takovou „dovolenou“ doma.

 Práce
Čeká tě až nepřirozeně klidný měsíc. Po delší době nebudeš mít takové kvanta práce a budeš se tam moct soustředit i na věci, které běžně vůbec nestíháš.

Zdraví
Nepodceňuj sílu bylinek a zdravé pestré stravy. Životní styl je tou nejsilnější zbraní, jak bojovat proti nemocem.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska
Partner to s tebou nebude mít v následujících týdnech vůbec jednoduché. Tvoje nálady se budou střídat jako na horské dráze a on bude většinou hromosvodem, na kterém si budeš špatnou náladu vybíjet.

Práce
Šéf bude mít v únoru tendence kontrolovat své pracovníky mnohem víc než za normálních okolností. Dávej pozor, ať se nezapleteš do nějakého maléru.

Zdraví                                                                                        
Poslouchej své tělo, čas od času se ti snaží naznačit, že bys měla zvolnit a ty to vytrvale ignoruješ. Měla by sis na nějaký čas odpočinout, nestresovat se a víc se věnovat sobě samé.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska
Někteří z tvých nápadníků jsou vskutku neoblomní, a tak začínáš přemýšlet, že bys jejich zájem začala oplácet. Nemůžeš se do ničeho ale nutit, tak se budeš jen trápit a nakonec naděláš víc škody než užitku.

Práce
V únoru to bude v práci docela náročné. Čeká tě hromada práce, kterou ti budou navíc také přidělávat i kolegové svými chybami.

Zdraví
Většina z tvých blízkých má ke zdravému životnímu stylu zvláštní postoj. Ukaž jim, že i to, co je zdravé, může být i velmi chutné.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska
Únor se ponese ve znamení nových zkušeností, s kterými se budete muset ty i tvůj partner poprat. Hlavně pro tebe to bude krok do neznáma a dost tě to děsí. Nepropadej panice, partner ti bude oporou a spolu to hravě zvládnete.

Práce                                                                                                          
V následujících týdnech se budou návaly pracovních povinností pravidelně střídat. Často nebudeš mít do čeho píchnout, jindy zas nebudeš vědět, kam dřív skočit.

Zdraví
Nerada se svými starostmi někoho obtěžuješ, a tak raději mlčíš a necháš se jimi trápit pěkně v tichosti. Někomu se svými obavami svěř. Víc hlav víc ví.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska
V únoru potkáš hned několik lidí, kteří budou mít velký vliv na tvůj budoucí život. Nenechej se jimi využívat, mysli i tak především na sebe a vytěž ze všech situací, co nejvíc.

Práce
Únor je ideální měsíc na to, abys zkusila utužit vztahy se svými kolegy. Trávíte spolu hromadu času, tak proč si to neudělat příjemnější. Budeš překvapenám kolik nových informací se o nich dozvíš.

Zdraví                                                                                                                    
Poslední dobou máš problémy s usnutím. Většinou ale před spaním zíráš do mobilu, televize nebo počítače. Zkus dvě hodiny před spánkem odložit všechny elektronické zařízení a přečti si třeba knihu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska
Únor nebude pro tvůj milostný život zrovna šťastným měsícem. S partnerem budete často čelit hádkám a neshodám, které budou často naprosto zbytečné a dětinské.

Práce
V únoru se ti bude v práci dařit, jak už dlouho ne. Čeká na tebe nabídka, která tě v pracovní sféře posune o kus dál. Nevrhej se do toho po hlavě, nejdříve si promysli, zda na to vůbec stačíš.

Zdraví                                                                                                           
Nepodceňuj ani z počátku bezvýznamné zdravotní problémy. To, že tě to akutně neomezuje, neznamená, že to nemůže být něco závažného. Zdraví máme přece jen jedno!

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska

Únor bude pro tebe i tvého partnera velkou zkouškou. Po dlouhém vztahu, kdy jste žili v tom, že vás nic překvapit nemůže, vás čeká pořádná dávka překvapení. Nezapomínejte hlavně komunikovat, tak to společnými silami zvládnete.

Práce             
Únor bude po pracovní stránce dost náročný. Jeden zádrhel bude střídat druhý a ani šéfova „výborná“ nálada tomu nepřidá. Bohužel budeš muset zkrátka zatnout zuby a vydržet.

Zdraví
Zimní počasí není nic pro tebe. Věčná tma a zima tě už vážně nebaví a tvá nálada je na bodu mrazu. Jakmile se ukáže sluníčko, vyraz hned ven, ať načerpáš trochu vitamínu D!

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska
Únor pro tebe bude měsícem, kdy tě bude tvůj partner neustále překvapovat. Zpočátku tě tyhle změny zaskočí, ale nakonec si je budeš patřičně užívat. Nezůstávej pozadu a zkus partnera také něčím překvapit.

Práce                                                                                                                          
Leden byl pracovně dost náročný, následující měsíc bude o poznání klidnější. Můžeš volnější režim využít k tomu, abys stihla i resty, na které normálně není čas.

Zdraví                                         
Dávej pozor na počasí. Pokud budeš delší času mimo domov, bez své skříně, raději si sebou vezmi více oblečení, než by bylo potřeba. Nemůže tě pak překvapit žádná změna počasí.

Autor:
Publikováno: 1. 2. 2021 11:15 Nahlásit obsah