Velký měsíční horoskop na září 2020 pro každé znamení

Léto uběhlo jako voda a svět se pomalu vrací do zajetých kolejí. Jaký pro tebe bude začátek podzimu? Budeš si ještě užívat slunečných dní, nebo tě čekají pochmurné večery a kopa povinností? Přečti si svůj horoskop na měsíc září!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska

Partner momentálně prožívá nějakou nejistotu, co se vašeho vztahu týče. Snaží se tě hlídat a sebemenší projev náklonosti k někomu jinému ho dost znervózňuje. Dej mu najevo, že jen on je ten jediný.

Práce                                                                                                           

Ty i všichni kolegové jste si přes letní měsíce odpočinuli do sytosti, takže teď máte spoustu elánu do další práce. Na pracovišti tak panuje skvělá nálada a vše vám jde krásně od ruky.

Zdraví

Léto sis hlavně užívala a nepřemýšlela moc nad tím, co jíš a jak moc se hýbeš. Teď ale pozoruješ, že to nezůstalo bez trestu. Neplakej, raději s tím něco dělej!

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska
Všichni muži, kteří tě nějakým způsobem zaujmou, mají jednu věc společnou. Je kolem nich závoj tajemna. Dávej ale pozor, aby těch tajemství na tebe nebylo až příliš.

Práce
Poslední dobou ti jde práce pěkně od ruky. A nezůstane to bez odezvy. Šéf si všimne tvého zapálení a bude velmi spokojen. A jeho nadšení se projeví i na výplatní pásce.
Zdraví
Ne všechno jídlo, které kupuješ, je v prvotřídní kvalitě. Zamysli se nad tím, jestli by nebylo lepší utratit za jídlo sice víc peněz, ale dopřát si něco opravdu kvalitního.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska
Zamysli se nad tím, jestli není zbytečně náročné snažit se udržet při životě něco, co už dlouho nefunguje. Nakonec se vám oběma uleví.

Práce
V září tě čeká velká příležitost. Bude to sice náročné, ale máš jedinečnou šanci, jak ukázat své kvality. Jdi do toho naplno!

Zdraví
Tvoje tělo ti už pár týdnů dává najevo, že něco není v pořádku. Doposud jsi to vytrvale ignorovala, ale začíná to být vážnější. Nepodceň situaci!

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska
Poslední dobou jsi byla neustále zaměstnaná prací nebo kamarády. Je načase to partnerovi pořádně vynahradit. Za tu dobu už je dost otrávený, tak si dej záležet.

 Práce
V září tě čeká opravdu pohodová práce. Bude tě to bavit, dokonce si s kolegy užiješ legraci. A ani na výplatní pásce to nebude k pláči.

Zdraví
Dlouho jsi se vyhýbala tomu, aby ses začala o svou pleť konečně starat a občas jí dopřát profesionální péči. Už je opravdu nejvyšší čas se objednat na kosmetiku!

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska

Občas máš tendence nadchnout se a během minuty se zamilovat, klidně i do někoho, kdo o to nestojí. Kroť trochu své touhy. Krátké milostné vzplanutí většinou neznamená stabilní dlouhodobý vztah.

Práce 

Dostane se ti pracovní nabídka, která se jen těžko odmítá. Nejsi ale jediná, kdo tuto šanci dostal, tak dlouho neváhej, ať není pozdě.

Zdraví                                                                      
Zdraví je to nejcennější, co máš. Ale občas na to dokážeš úplně zapomenout. Sáhni si trochu do svědomí a něco s tím dělej.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska
Tvůj milostný život dostane tentokrát zabrat. Bohužel žádné romantické zážitky tě tentokrát nečekají. Nenechej se zdeptat špatným koncem, všechno zlé je pro něco dobré.

Práce                                                                                                                     
Tento měsíc to bude pro tebe v práci hodně náročné. Budeš bojovat s velkou únavou, a ani práce tě nebude tentokrát vůbec naplňovat. Nezoufej, koncem měsíce se to začne zas zlepšovat.

Zdraví
Září nebude zrovna tvým šťastným měsícem. Budeš ještě nešikovnější než obvykle, takže nebude nic těžkého přivodit si někde úraz. Buď mimořádně opatrná!

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska
Tvůj život se v následujících týdnech obrátí naruby. Potkáš někoho, kdo ti zamotá hlavu tak, jak nikdy nikdo. Odlož rozum stranou a nechej jednat srdce.

Práce
Někteří tví kolegové se neustále předvádí a snaží se ukázat v čem vynikají. I když ti to přijde dětinské, neměla bys to podcenit. Když ukážeš, v čem jsi dobrá, ničemu to neuškodí.

Zdraví                                             

Léto jsi neprožila zrovna tak, jak by sis představovala. Teď se ale vše obrací k lepšímu a budeš se těšit pevnému zdraví.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska
Září pořádně zamíchá kartami ve tvém milostném životě. Možná jsi měla pocit, že se s partnerem máte spolu hezky, ale ukáže se, že je všechno jinak.

Práce
Nervozita je jedním z největších strašáků a často tě brzdí i v práci. Nedovol, aby tě porazila. Postav se tomu čelem a zkoušej to, dokud si nezvykneš.

Zdraví
Máš občas tendence chovat se ke svému tělu jako ke stroji. Není pak divu, že se někdy „porouchá“. Buď k němu ohleduplnější.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska

Nerada vycházíš mimo svou komfortní zónu a bavíš se s novými lidmi. Možná tak přicházíš o šanci potkat svého "pana Božského". Zkus to aspoň jednou za čas.

Práce 

Vypadá to, že se tvrdá práce opravdu vyplatila. Minulý měsíc byl pro tebe dost náročný, ale teď to vypadá, že si konečně užiješ trochu zaslouženého klidu. Září bude úplná pohodička.

Zdraví
Poslední dobou se cítíš opravdu skvěle a dáváš to patřičně najevo. Užívej si to!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska
Momentálně jsi zamilovaná až po uši. Bohužel to asi nebude tak růžové, jak si myslíš. Každý má své mouchy a ty bys na ně měla přijít dřív, než bude pozdě.

Práce

Dávej si pozor na to, co kde vykládáš. Ráda plácáš hlouposti, ale nikdy nevíš, jak si to ostatní vyloží. Mohla bys z toho mít akorát problémy.

Zdraví

Neustále si stěžuješ na svou postavu, ale stále jen hledáš výmluvy, proč s tím nic neděláš. Buď přestaň fňukat, nebo začni konečně makat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska
S partnerem teď prožíváte menší krizi. Pokud ji ale nebudete řešit a nebudete spolu komunikovat, tak to můžete rovnou zabalit. Dejte si dobrou večeři a trochu vína a mluvte spolu.

Práce
Šéf hledá i ty sebemenší chybičky a žádná výmluva na něj neplatí. Nedej mu jedinou záminku, aby byl nespokojený.

Zdraví
Poslední dobou jsi pořád unavená. Od rána do večera do sebe liješ hektolitry kávy a zlepšení nepřichází. Vezmi si pár dní volno a pořádně si odpočiň.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska
Jsi často neústupná a trváš i na úplných hloupostech. Partner to většinou toleruje, ale nadšený z toho není. Zkus udělat kompromis, partnera to překvapí a velmi potěší.

Práce
V práci se vyskytne pár zádrhelů, které ti budou dělat těžkou hlavu. Postav se jim čelem a nečekej, až něco udělá někdo jiný. Příště se pak budeš cítit mnohem jistější.

Zdraví                              
I když je sport nedílnou součástí tvého života, teď se nemůžeš přemluvit, abys něco dělala. Ne nadarmo se říká, že ve dvou se to lépe táhne. Vezmi s sebou partnera nebo kamarádku.

Autor:
Publikováno: 1. 9. 2020 10:19 Nahlásit obsah