Velký měsíční horoskop na září 2021 pro každé znamení

Dny utíkají jako voda a než jsme se nadáli, je tu zase nový měsíc! Léto je u konce a nás čeká podzim. Jak budeš prožívat jeho začátek? Budeš si užívat samých pozitiv nebo se naopak budeš trápit problémy? Přečti si svůj horoskop na měsíc září!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska

Váš vztah pomalu upadl do stereotypu, ale tobě i partnerovi to vyhovuje jako nikdy dřív. Jste radi, že nemusíme řešit žádné výbuchy emocí a můžete si spolu žít svůj obyčejný život.

Práce

Září pro tebe bude úspěšným měsícem. Práce ti půjde krásně od ruky a i šéf si všimne tvého pracovního nasazení. Jen tak dál!

Zdraví

Většinou řešíš problémy ostatních a na ty svoje často zapomínáš. Měla bys častěji myslet jen na sebe a starat se především o své dobro.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska 

Dlouho jsi byla sama, ale teď zažíváš opravdu krásný začátek nového vztahu. Nenechej si to zkazit pochybnostmi. Raději užívej přítomného okamžiku.

Práce 

Čeká tě krušné období. V práci nebudete v plné sestavě a tak bude i na tobě, abys některé povinnosti zastoupila. Bude to náročné!

Zdraví

Nezapomínej na prevenci. Přestože se cítíš naprosto zdravá, není nikdy od věci si to nechat posvětit odborníkem.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska 

Tvůj milý je poslední dobou zaneprázdněný víc, než by sis přála, ale bohužel se s tím nedá nic dělat. Hlavně mu to nevyčítej, není to jeho vina.

Práce

Občas musíš zatnout zuby a vydržet v práci i něco, co ti je proti srsti. Tentokrát raději vynechej uštěpačné poznámky, ať se nedostaneš do problémů.

Zdraví

Poslední dobou se máš opravdu skvěle. Jak po fyzické, tak po psychické stránce. Užívej si tak své dobré nálady a zapomeň na všechny problémy.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska 

Nikdy není pozdě na to začít znova. Především pokud pro tebe není současný stav ničím hezký. Nestresuj se tim, co by bylo kdyby. Raději do toho skoč po hlavě.

Práce

Šéf bude v září poměrně nevrlý. Takže nebude příliš prostoru pro diskuze a různé připomínky. Raději si hleď své práce a do ničeho se nepouštěj.

Zdraví

Láska je často slepá, ale ani v ní nikdy nepřestávej myslet na své zdraví. Nikdo ti nestojí za to, abys své zdraví riskovala.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska 

Tvůj miláček je poslední dobou jako vyměněný. Je sama lichotka, kytka a dáreček. Až tě to občas začíná uvnitř hlodat, zda něco neprovedl. Není k tomu sebemenší důvod, raději si užívej jeho pozornosti.

Práce

V práci tě čeká perný měsíc. Práce budeš mít tolik, že nebudeš vědět, kam dřív skočit. Do toho se na tebe budou valit dotazy od šéfa i kolegů. Bude potřeba velká dávka trpělivosti.

Zdraví

Začíná pomalu přituhovat, tak nezapomeň do šatníku opět zařadit i teplejší oblečení. Nachlazení hned na začátku podzimu by určitě nebylo příjemné.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska 

Tvůj partner tě poslední dobou trochu zanedbává. Čas raději tráví s přáteli a na tebe kašle. Trochu si doma dupni, ať si uvědomí, co provedl.

Práce

Září bude jeden z těch pohodových měsíců, co máš tak ráda. Žádný shon a stres. Budeš se moct věnovat svým povinnostem tak, abys byla s odvedenou práci opravdu spokojená.

Zdraví

Neměla bys zapomínat nejen na své zdraví, ale také na zdraví svých blízkých. A především těch starších. Občas mají tendence na sebe zapomínat, tak je zkus maličko popostrčit.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska 

S partnerem si užíváte svůj bezstarostný vztah, přestože se vám to někteří lidé z vašeho okolí snaží zkazit. Nic si z jejích řečí nedělej a raději si užívejte jeden druhého.

Práce

Příliš volna sis během prázdnin neužila, tak je možná načase si vybrat dovolenou teď v září. Práce ti mezitím určitě neuteče.

Zdraví

Občas jsi trochu zbrklá, a tak je pro tebe docela lehké dojít k nějakému úrazu. Dávej na sebe pozor!

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska 

Konečně jsi nabyla opět sebevědomí a tím pádem jsi mnohem jistější i ve vztazích. Jistota, která z tebe vyzařuje, tvého vyvoleného naprosto uhrane.

Práce 

V práci se ti bude v následujících týdnech opravdu dařit. A bude to skvělý pocit, takže si troufneš i na to, z čeho bys měla normálně velký respekt.

Zdraví

V září tě bude trápit zažívání. Bylo by vhodné se trochu omezit v jídle a raději se vyvarovat dráždivějších chutí.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska 

Ve vztahu tě čekají velké změny. Partner po nějaké době opět projeví svou pravou stránku. A to ti nebude vůbec po chuti. Budete si muset promluvit.

Práce

V následujících týdnech tě čeká hromada práce, že nebudeš vůbec vědět, kam dřív skočit. Neboj se požádat o pomoc kolegu nebo se poradit s vedoucím.

Zdraví 

Pustíš se opět do hubnoucího maratonu. Hladovění ale nebude mít žádný smysl. Zkus raději více zařadit pohyb a pestrou stravu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska 

O vztah bys měla pečlivě pečovat. i když všechno funguje, tak jak si představuješ. Budete se tak těšit dlouhému spokojenému vztahu.

Práce

V následujícím měsíci budeš trpět nedostatkem odhodlání a chuti do práce. Ke každému úkolu se budeš muset přemlouvat a půjde ti to těžko od ruky.

Zdraví

Neměla by sis toho na záda nakládat tolik. Poslední dobou toho máš tolik, že ti vůbec nezbývá čas na sebe. Dej si na nějakou dobu pohov.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska 

Poslední dobou ti dává partner zabrat. Často se vůbec nevidíte, a když už ano, tak tě jen štve. Nenechej se jeho chováním vyprovokovat.

Práce

V následujících týdnech ti bude tvůj ostrý jazyk velkou oporou. Dobrá vyřídilka ti pomůže vyřešit spoustu problémů. Dávej ale pozor na šéfa. Ten by z tvých připomínek nebyl nadšený.

Zdraví

Neměla bys podceňovat řádný přísun vitamínů a minerálů. Jejich nedostatek se může projevit nejen na vlasech a nechtech.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska 

V září tě čeká romantické vzplanutí. Nemaluj si hned svatbu a děti. Nakonec půjde nejspíš jen o krátkodobý románek.

Práce

Šéf je velmi nakloněn tvému kariérnímu postupu. Hlavně nepolevuj v pracovním nasazení. Úspěch je zaručen!

Zdraví

Poslední dobou se tvůj jídelníček skládá převážně z masa. Měla bys zařadit i ovoce, zeleninu a přílohy.

Autor:
Publikováno: 3. 9. 2021 12:00 Nahlásit obsah