Australanka Belinda Brodie zažila na letní dovolené kvůli své obezitě velké ponížení. Nyní je o 76 kilo lehčí

Australanka Belinda Brodie zažila na letní dovolené kvůli své obezitě velké ponížení. Nyní je o 76 kilo lehčí Zdroj: Au.be.yahoo.com

Australanka Belinda Brodie odjela před několika lety na svou vysněnou dovolenou na Bali. Místo, aby si luxusní pobyt v této exotické zemi plnými doušky užívala, trpěla. Lidé na pláži se jí posmívali kvůli její obezitě. A právě to byl hlavní impuls k tomu, aby v průběhu dalších šesti let zhubla neuvěřitelných 76 kilogramů.

Belinda Brodie nyní nosí vysněnou velikost 10

33letá Belinda Brodie, která žije v australském Perthu, v předchozích letech prošla obrovskou proměnou. Díky své pevné vůli a odhodlání ztratila 76 kilogramů, díky čemuž teď nosí velikost oblečení číslo 10 (naše 38). 

Zdroj: Dailymail.com Tato žena začala nelichotivě přibírat v roce 2011 po porodu svého syna Olivera, kdy bojovala s poporodní depresí, v jejímž důsledku trpěla záchvaty přejídání. Že je s jejím tělem něco v nepořádku si neuvědomovala až do doby, než se svým manželem vyrazila na vysněnou dovolenou na Bali. V této době vážila 145 kilogramů.

Dovolená na Bali jí otevřela oči

První velké ponížení zažila již při cestě do této exotické destinace. “V letadle to pro mě byl opravdu velký stres. Pro tak rozměrného člověka, jako jsem byla já, byl velký problém vměstnat se do malého prostoru letadla a sedačky. Cestovat s obézním tělem není vůbec jednoduché, začala jsem se za to nenávidět,” přiznává po letech Belinda.

Zdroj: Nzherald.co.nz Ty pravé nepříjemnosti však zažila při příletu na Bali. Kvůli její výrazné nadváze se Belindě smáli lidé na pláži, někteří si na ni dokonce ukazovali prstem. Když si chtěla koupit nové oblečení, prodejci jí beze studu řekli, že na ni rozhodně nic nemají, protože je příliš rozměrná.

“Kvůli horkému asijskému klimatu jsem musela nosit méně oblečení, než jsem zvyklá. Mé nedostatky tak ještě víc vypluly na povrch a já jsem se cítila velmi zranitelná. Mám ale Balijce ráda a myslím, že svými řečmi mi nechtěli cíleně ublížit. V jejich kultuře je totiž zakódováno, že jsou velmi přímí a vždy na rovinu řeknou, co si myslí,” říká Belinda.

Belinda je hrdá, že ztratila víc než polovinu své původní hmotnosti

Když se Belinda Brodie vrátila z dovolené na Bali, řekla si, že už to tak nenechá. Všechny přebytečné kilogramy musely dolů. A to se jí díky tomu, že si naordinovala zdravý a vyvážený jídelníček a začala pravidelně běhat a cvičit silové sporty, skutečně podařilo.

Zdroj: Dailymail.co.uk Belendin jídelníček před hubnutím:

 • Snídaně: 4 kusy toastů, palačinek nebo vaflí

 • Dopolední svačina: croissanty, koláče nebo sušenky

 • Oběd: rychlé občerstvení v KFC nebo v McDonald´s, koláč nebo klobása

 • Odpolední svačina: čínské nudle

 • Večeře: těstoviny nebo rychlé občerstvení

 • Pozdní večeře: zmrzlina nebo koblihy

Belindin jídelníček během hubnutí:

 • Snídaně: ovesná kaše, káva

 • Dopolední svačina: ovoce nebo křehké rýžové plátky

 • Oběd: proteinový salát

 • Odpolední svačina: ovoce, káva

 • Večeře: maso se zeleninou

 • Pozdní večeře: příležitostně zmrzlina nebo ovoce

“Ztratila jsem víc než polovinu své tělesné hmotnosti. Jsem šťastnější a spokojenější než kdykoliv předtím. Před rokem, v roce 2019, jsme s manželem odjeli oslavit naše 10leté výročí svatby opět na Bali. Ve srovnání s předchozí dovolenou, jsem se na tomto ostrově cítila jako jiný člověk,” tvrdí Belinda, která je hrdá na to, jakým způsobem na sobě zapracovala.

Autor:
Publikováno: 17. 6. 2020 14:00 Nahlásit obsah