Kategorie Jak na rozchod

Článek
Rozejít se s partnerem, nebo s ním zůstat? Vymanit se z nefunkčního vztahu je velmi těžké
Rozejít se s partnerem, nebo s ním zůstat? Vymanit se z nefunkčního vztahu je velmi těžké Na láskyplném a vyváženém vztahu by měli usilovně pracovat oba dva partneři. Ze svazku dvou lidí se však často vytrácí porozumění, láska i respekt. Ač si některé ženy namlouvají ideální vztah, jejich soužití s partnerem může mít obrovské trhliny. Ve kterých případech je pro ně lepší vzít nohy na ramena a s partnerem se rozejít?
Článek
Jak důstojně ukončit vztah, když už nemůžete dál?
Jak důstojně ukončit vztah, když už nemůžete dál? Lidé žijí průměrné vztahy, nejsou ze svých partnerů nijak zvlášť nadšení, přesto s nimi zůstávají měsíce, roky. Proč? Někdy jsou k sobě lidé připoutaní společnou historií. Jindy je to strach ze samoty. Ale v drtivých případech je důvodem neschopnost vztahy ukončit.
Článek
Rozchodem svět nekončí
Rozchodem svět nekončí Rozchod s partnerem bolí, i když jste to třeba vy, kdo k tomu podal námět. Smutek a pocit prázdnoty je pak přirozená věc, nesmí se ale protahovat neúměrně dlouho. Máte pocit, že se vám rozchodem rozpadl svět? Rozchodem přece svět nekončí!
Článek
Chci ROZCHOD – 10 problémů, kterých se bojíš a jak na ně
Chci ROZCHOD – 10 problémů, kterých se bojíš a jak na ně Znáte to, na začátku jsme zamilovaní, přehlížíme některé věci a znaky, že daný partner se k nám nehodí. Máme růžové brýle, zůstáváme s ním a doufáme, že se změní kvůli nám. Po pár měsících či dokonce už letech zjistíme, že tohle dál nechceme. A přijde rozchod či rozvod.