Lindsey McCaffry nafotila pár při rande naslepo. Při prvním pohledu mezi nimi proběhla elektrizující chemie

Lindsey McCaffry nafotila pár při rande naslepo. Při prvním pohledu mezi nimi proběhla elektrizující chemie Zdroj: Facebook.com | McCaffry Photography LLC

Absolvovali jste někdy rande naslepo? Určitě jste se předem báli toho, jak vaše setkání dopadne a zda to nebude jedna velká katastrofa. Rande na slepo bývá plné emocí, proto se fotografka Lindsey McCaffry rozhodla, že jej sama zorganizuje pro vybraný pár. Následně nafotila každičký moment, který mezi dvojicí při prvním setkání proběhl.

Rande na slepo hledáčkem fotoaparátu

Pokud randíte naslepo, může dojít ke dvěma možnostem. Buď se z vašeho setkání stane trapný propadák, nebo mezi vámi proběhne neuvěřitelná chemie. Toho si byla vědoma také fotografka Lindsey McCaffry, která si do svého projektu focení na slepo vybrala Josie Jones a Damona Coeho, kteří se k sobě měli dle dotazníku perfektně hodit.

Fotografka se ve svém výběru rozhodně nemýlila. Když se Josie a Damon uviděli poprvé, proběhla mezi nimi až elektrizující chemie. Lindsey McCaffry následně fotoaparátem zachytila každičký moment jejich prvního setkání. Od pohledu do očí přes první doteky až po první polibek.

Fotografka do experimentu vybrala Josie a Damona po pečlivém zvážení

Fotografka Lindsey McCaffry si do svého experimentu vybírala účastníky velmi pečlivě. Lidé, kteří měli zájem o focení na slepo, museli nejprve vyplnit dotazník, který je běžný na seznamkách. Zájemci museli udat svůj věk, výšku, váhu, rodinný stav, hudební vkus nebo počet dětí. Měli rovněž odpovědět na to, jak by podle nich vypadala ideální sobotní noc. “Byly to jednoduché otázky. Díky nim se mi ale podařilo získat celkem dost podstatných informací,” uvedla fotografka.

Nakonec si pro focení na slepo vybrala Josie, která předchozích 18 měsíců pomáhala své mamince, která bojovala s rakovinou. “Byl to opravdu těžký rok. Vždy každému ráda pomůžu, ale občas potřebuju i trochu času sama pro sebe,” řekla Josie.

“Chtěl jsem vždy něco takového vyzkoušet. Tak jsem vyplnil formulář. Nečekal jsem ale, že se dostanu až do úzkého výběru,” sdělil zase Damon. O pár dnů později mu fotografka poslala mail, ze kterého byl nadšený.

Mezi Josie a Damonem proběhlo něco mimořádného

Než se Josie a Damon pustili do společného focení, nikdy předtím se neviděli. Fotografka jim nejprve zavázala oči, přivedla je k sobě a řekla jim, ať se na sebe poprvé podívají. Okamžitě mezi nimi proběhlo něco mimořádného. “Moje první myšlenka byla jenom, no páni. Byla velmi pěkná, měla nádherný úsměv a krásné oči. Byl jsem velmi šťastný,” pospal Damon. 

Fotografka chtěla, aby focení probíhalo co nejpřirozeněji. Ale nemusela si s tím dělat velkou práci. Chemie mezi Josie a Damonem zafungovala neuvěřitelným způsobem a vznikly tak krásné záběry.

Jesie a Damon jsou důkazem toho, že si někteří lidé výborně sednou již na první pohled. Jejich první rande vyšlo tak skvěle, že si dokonce stihli dát i další schůzku. Tentokrát však bez fotografky. Fandíme jim, aby jejich vztah pokračoval dál. Myslíme si totiž, že se k sobě skvěle hodí.

Autor:
Publikováno: 7. 9. 2020 13:06 Nahlásit obsah