Muž objevil skrýš použitých kontaktních čoček své přítelkyně. Tato nechutnost je jen pro silné povahy

Muž objevil skrýš použitých kontaktních čoček své přítelkyně. Tato nechutnost je jen pro silné povahy Zdroj: Shutterstock

Když jsme s někým ve vztahu, postupem poznáváme všechny zvyky našeho protějšku. Jde o dobré zvyky, zlozvyky nebo opravdu nechutné zvyklosti. Své by vám o tom mohl povědět jeden muž, který přišel na to, co jeho přítelkyně dělá s použitými kontaktními čočkami. Její zlozvyk není opravdu pro slabé povahy.

Co jeho drahá polovička dělá s použitými kontaktními čočkami, jeden muž sdílel s ostatními lidmi na sociální síti Reddit. Místo toho, aby své čočky dotyčná dáma vyhodila po použití do koše, udělala zcela něco jiného.

Tato žena jednoduše vyndala čočky z očí a poté je hodila za postel. “Moje drahá polovička hází každý den své kontaktní čočky za čelo naší postele,” napsal ženin partner a na Redditu sdílel názorné foto.

Zdroj: Reddit | FireRotor Jeho snímek s množstvím kontaktních čoček nalepených na podlaze a na stěně místnosti vyvolal na Redditu velké pozdvižení. Lidé byli absolutně znechucení a nevěřili tomu, co vidí.

“Já to prostě nechápu. Můj dům není v žádném případě dokonalý. Odkládám vysávání, utírání prachu a drhnutí záchodů. Ale takové věci mi připadají šílené a přispívají k chaosu,” napsal svůj názor jeden muž. “Copak si nemůže dát k posteli malý odpadkový koš?” zeptal se další sledující.

Měli jste někdy partnera s nějakým odporným zlozvykem? Napište nám své zkušenosti do komentářů.

Zdroj: Ladbible.com
Autor:
Publikováno: 20. 3. 2023 09:36 Nahlásit obsah