Kategorie Partnerské vztah

Článek
Muž objevil skrýš použitých kontaktních čoček své přítelkyně. Tato nechutnost je jen pro silné povahy
Muž objevil skrýš použitých kontaktních čoček své přítelkyně. Tato nechutnost je jen pro silné povahy Když jsme s někým ve vztahu, postupem poznáváme všechny zvyky našeho protějšku. Jde o dobré zvyky, zlozvyky nebo opravdu nechutné zvyklosti. Své by vám o tom mohl povědět jeden muž, který přišel na to, co jeho přítelkyně dělá s použitými kontaktními čočkami. Její zlozvyk není opravdu pro slabé povahy.
Článek
Prvorozený, prostřední, nejmladší nebo jedináček? Pořadí narození ovlivňuje partnerské vztahy
Prvorozený, prostřední, nejmladší nebo jedináček? Pořadí narození ovlivňuje partnerské vztahy Jste prvorození, prostřední či nejmladší, anebo jste jedináčci? V každém případě pořadí narození v rodině formuje vaši osobnost a také určuje, jak se vám bude dařit v partnerských vztazích. Jací jsou tedy prvorození, prostřední, nejmladší nebo jedináčci jako partneři a jak jim to klape ve vztazích?
Článek
Máte nepořádek v bytě a neřešíte to? Zaděláváte si na partnerské problémy a zahráváte si s depresí
Máte nepořádek v bytě a neřešíte to? Zaděláváte si na partnerské problémy a zahráváte si s depresí Jak jste na tom s úklidem domácnosti? Vadí vám každičká šmouha a smítko, nebo vás nepořádek nechává chladnými? Pokud milujete chaos a nadmíra pohozených věcí v bytě či domě vás nijak nevzrušuje, velmi to vypovídá o vaší osobnosti. Nechcete zkrátka úklidu věnovat svůj čas, ovšem velmi hazardujete se svým partnerským životem i se zdravím.
Článek
Během života se skutečně zamilujeme maximálně třikrát: A to vždy do jiného typu člověka
Během života se skutečně zamilujeme maximálně třikrát: A to vždy do jiného typu člověka Zamilovanost je nádherná věc, která v průběhu času vyprchá. Že je tento pocit v každém vztahu jen počáteční záležitostí, ví snad každý z nás. A věděli jste také, že se v průběhu života skutečně zamilujeme až třikrát? Podle psychologů totiž nemusíme mít pouze jednu osudovou lásku. Můžeme se zamilovat do různých typů lidí, a to z různého důvodu.