Kategorie Zlozvyky

Článek
Muž objevil skrýš použitých kontaktních čoček své přítelkyně. Tato nechutnost je jen pro silné povahy
Muž objevil skrýš použitých kontaktních čoček své přítelkyně. Tato nechutnost je jen pro silné povahy Když jsme s někým ve vztahu, postupem poznáváme všechny zvyky našeho protějšku. Jde o dobré zvyky, zlozvyky nebo opravdu nechutné zvyklosti. Své by vám o tom mohl povědět jeden muž, který přišel na to, co jeho přítelkyně dělá s použitými kontaktními čočkami. Její zlozvyk není opravdu pro slabé povahy.
Článek
7 čisticích zlozvyků, které nadělají více škody než užitku
7 čisticích zlozvyků, které nadělají více škody než užitku Vysávání, utírání prachu, mytí nádobí – to vše děláme téměř denně. I přesto, že se váš domov blízká čistotou, všude okolo mohou být bakterie, které nevědomky šíříte kolem sebe a škodíte svému zdraví. Proto byste si měli dávat pozor na těchto sedm čisticích „hříchů“.
Článek
4 zlozvyky, které negativně ovlivňují váš sexuální život
4 zlozvyky, které negativně ovlivňují váš sexuální život Naše libido negativně neovlivňuje jen únava nebo bolest hlavy. Naše menší prohřešky, kterých se dopouštíme téměř denně, nejenže ovlivňují to, jak vypadáme, ale také to, jak moc na svého miláčka máme chuť.
Článek
Pořád se vám nedaří zhubnout? Možná za to může těchto 5 ranních zlozvyků
Pořád se vám nedaří zhubnout? Možná za to může těchto 5 ranních zlozvyků Už nějakou dobu se vyhýbáte rychlému občerstvení obloukem, pravidelně cvičíte, snažíte se zdravě jíst, ale přebytečná kila pořád nemizí? Ve skutečnosti za stagnováním vaší váhy můžou být vaše ranní rituály, které vám brání na cestě za vaší vysněnou postavou!
Článek
Za emoční přejídání může stres, hněv nebo nuda. Jak z něj ven?
Za emoční přejídání může stres, hněv nebo nuda. Jak z něj ven? Rozešla jste se s přítelem, máte před náročnou zkouškou nebo vás následující den čeká přijímací pohovor na novou práci? Pokud své emoce, které z těchto situací vyplývají, řešíte jídlem, máte velký problém. Aby ručička na váze neukazovala stále vyšší číslo, zkuste se z emočního přejídání nadobro vymanit. Jak na to?
Článek
Jak dodržet novoroční předsevzetí? Chce to nejen pevnou vůli
Jak dodržet novoroční předsevzetí? Chce to nejen pevnou vůli Předsevzali jste si, že v roce 2019 přestanete kouřit, stanete se abstinenty, zhubnete nebo si vypracujete postavu? Pak jste si dali nejčastější novoroční předsevzetí. Jak jste ale v současnosti s jeho plněním? Pokud už teď chcete zhřešit, přinášíme pár užitečných tipů, jak při jeho plnění nepolevit a udržet si pevnou vůli.