Kategorie Zlozvyky

Článek
Za emoční přejídání může stres, hněv nebo nuda. Jak z něj ven?
Za emoční přejídání může stres, hněv nebo nuda. Jak z něj ven? Rozešla jste se s přítelem, máte před náročnou zkouškou nebo vás následující den čeká přijímací pohovor na novou práci? Pokud své emoce, které z těchto situací vyplývají, řešíte jídlem, máte velký problém. Aby ručička na váze neukazovala stále vyšší číslo, zkuste se z emočního přejídání nadobro vymanit. Jak na to?
Článek
Jak dodržet novoroční předsevzetí? Chce to nejen pevnou vůli
Jak dodržet novoroční předsevzetí? Chce to nejen pevnou vůli Předsevzali jste si, že v roce 2019 přestanete kouřit, stanete se abstinenty, zhubnete nebo si vypracujete postavu? Pak jste si dali nejčastější novoroční předsevzetí. Jak jste ale v současnosti s jeho plněním? Pokud už teď chcete zhřešit, přinášíme pár užitečných tipů, jak při jeho plnění nepolevit a udržet si pevnou vůli.
Článek
7 ranních návyků, které nám nedovolí zhubnout. Vyvarujte se jim
7 ranních návyků, které nám nedovolí zhubnout. Vyvarujte se jim Ráno dělá den, stejně tak ovlivňuje harmonogram fyziologických procesů těla. Naše ranní rituály určují, zda budeme jíst velký nebo malý oběd, zda tělo použije všechny kalorie nebo si je uloží. To má zásadní vliv na to, jestli se nám podaří zhubnout.
Článek
Pořád se vám nedaří zhubnout? Možná za to může těchto 5 ranních zlozvyků!
Pořád se vám nedaří zhubnout? Možná za to může těchto 5 ranních zlozvyků! Už nějakou dobu se vyhýbáte rychlému občerstvení obloukem, pravidelně cvičíte, snažíte se zdravě jíst, ale přebytečná kila pořád nemizí? Ve skutečnosti za stagnováním vaší váhy můžou být vaše ranní rituály, které vám brání na cestě za vaší vysněnou postavou!
Článek
Zlozvyky, kterých byste se s pokračujícími léty měli vzdát
Zlozvyky, kterých byste se s pokračujícími léty měli vzdát Pokud byste se dnešních čtyřicátníků zeptali, zda se jim zdálo v mládí vše jednodušší, určitě by souhlasili. Více energie, více zábavy, méně starostí a neomezování se v jídle. S pokračujícími léty se veškeré špatné návyky projeví prostřednictvím zdravotních i psychických problémů či problémů s váhou. Kterých návyků byste se měli proto vzdát hned?
Článek
Na co si dát pozor? 6 nejhorších zlozvyků v partnerství.
Na co si dát pozor? 6 nejhorších zlozvyků v partnerství. Zlozvyky má každý z nás ať už si je uvědomujeme nebo ne. Jsou zlozvyky, které se dají přejít, nebo na které se dá zvyknout, protože to prostě patří k naší povaze. Ale jsou také zlozvyky, které mohou nás, nebo našeho partnera pořádně rozčilovat a dokonce ohrozit náš vztah. A to přeci nechceme.
Článek
Nebezpečné letní zlozvyky
Nebezpečné letní zlozvyky Když jste na dovolené, máte pocit, že nemusíte řešit vůbec nic. Zapomínáte tak ale i na vaše zdraví. A právě u moře by se mělo na zdraví myslet ještě více. Tady je 8 letních zlozvyků které rozhodně děláte i vy.
Článek
Proč máte celulitidu?
Proč máte celulitidu? Máte celulitidu a nevíte, jak se jí zbavit? Když se teď nebudeme zabývat dědičností nebo stárnutím, ve většině případů, si za celulitidu můžeme samy. Velmi důležitou roli u tohoto problému hraje naše životospráva a zlozvyky. Poradíme vám, co změnit a na co si dát pozor.