Zakázaná láska sestřenice a bratrance: Šokované rodině oznámili, že spolu chodí, líbací fotkou na Facebooku

Zakázaná láska sestřenice a bratrance: Šokované rodině oznámili, že spolu chodí, líbací fotkou na Facebooku Zdroj: Shutterstock

Američané Michael Lee a Angela Paeng jsou sestřenice a bratranec. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby mezi nimi nepřeskočila jiskra a nezačali spolu chodit. O tom, že je mezi nimi víc než příbuzenský vztah, oznámili rodině velmi neobvyklým způsobem. Na Facebooku totiž sdíleli fotku, na níž se líbají.

Michael Lee a Angela Paeng vyrůstali v americkém Utahu. Už jako malé děti si byli velmi blízcí. A to zvláště proto, že Angelin táta a Michaelova máma jsou bratr a sestra. Podle svých slov k sobě začali víc tíhnout v druhé třídě základní školy. Celé to skončilo, když je jejich blízcí přistihli při líbání.

V momentě, kdy Michaelovi a Angelini rodiče zjistili, že jsou si tito dva extrémně blízcí, se rozhodli, že je od sebe oddělí. Angela Paeng tento vztah se svým bratrancem přirovnává k Shakespearově tragickému příběhu o zakázané lásce, Romeovi a Julii.

Když Michael a Angela dospěli, vzali si každý jiné partnery, se kterými se ovšem rozvedli. Po svých rozvodech se bratranec se sestřenicí potkali na rodinné oslavě a opět mezi nimi přeskočila jiskra. Vyznali si navzájem své city a rozhodli se, že spolu začnou chodit. Svůj vztah ovšem nechávali v tajnosti.

Zdroj: Shutterstock Michael a Angela dlouho přemýšleli o tom, jak o svém vztahu řeknou rodině. Nakonec zvolili přístup, který spoustu jejich blízkých šokoval. Na svém Facebooku, na kterém mají v přátelích většinu rodinných příslušníků, totiž sdíleli fotku plnou vášně, na níž se líbají a mají přitom vystrčené jazyky. 

Jak asi tušíte, příliš se to nepovedlo. Rodina byla šokována a zděšena. Tomuto páru však reakce rodiny příliš nevadila, důležité pro ně bylo, že jsou konečně spolu a nemusejí se skrývat před světem. Michael Lee a Angela Paeng se dokonce vzali - ovšem v americkém Coloradu, protože v Utahu jsou sňatky bratranců a sestřenic nezákonné. V roce 2020 se páru narodil syn Eric a jejich sen o společném štěstí se konečně vyplnil.

Zdroj: Unilad.com

Autor:
Publikováno: 24. 3. 2023 12:47 Nahlásit obsah