Zakázaná láska sestřenice a bratrance: Šokované rodině oznámili, že spolu chodí, líbací fotkou na Facebooku

Američané Michael Lee a Angela Paeng jsou sestřenice a bratranec. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby mezi nimi nepřeskočila jiskra a nezačali spolu chodit. O tom, že je mezi nimi víc než příbuzenský vztah, oznámili rodině velmi neobvyklým způsobem. Na Facebooku totiž sdíleli fotku, na níž se líbají.
Michael Lee a Angela Paeng vyrůstali v americkém Utahu. Už jako malé děti si byli velmi blízcí. A to zvláště proto, že Angelin táta a Michaelova máma jsou bratr a sestra. Podle svých slov k sobě začali víc tíhnout v druhé třídě základní školy. Celé to skončilo, když je jejich blízcí přistihli při líbání.
V momentě, kdy Michaelovi a Angelini rodiče zjistili, že jsou si tito dva extrémně blízcí, se rozhodli, že je od sebe oddělí. Angela Paeng tento vztah se svým bratrancem přirovnává k Shakespearově tragickému příběhu o zakázané lásce, Romeovi a Julii.
Když Michael a Angela dospěli, vzali si každý jiné partnery, se kterými se ovšem rozvedli. Po svých rozvodech se bratranec se sestřenicí potkali na rodinné oslavě a opět mezi nimi přeskočila jiskra. Vyznali si navzájem své city a rozhodli se, že spolu začnou chodit. Svůj vztah ovšem nechávali v tajnosti.
Zdroj: Unilad.com