Kategorie Léčivé účinky

Článek
Lžička medu každé ráno: Co to s vámi udělá?
Lžička medu každé ráno: Co to s vámi udělá? Každý nový den odstartujte jednou lžičkou medu. Pochutnáte si, svému tělu dodáte energii a výrazně prospějete i svému zdraví a kráse. Med je totiž zázračným elixírem, který obsahuje vitaminy, minerály, enzymy, aminokyseliny a také antioxidanty. Pro lidské tělo má zkrátka řadu výhod. Proč byste jej tedy neměli jíst jenom v období chřipek?
Článek
Kubánské oregano neboli rýmovník vám pomůže s ucpaným nosem i kašlem
Kubánské oregano neboli rýmovník vám pomůže s ucpaným nosem i kašlem Mnoho lidí má tuto rostlinku doma jen na okrasu a ani netuší, jakým skvělým pomocníkem pro jejich zdraví je. I přes své „kubánské“ jméno se jedná o bylinku pocházející z jihovýchodní Afriky. K čemu všemu vám tahle rostlina poslouží?
Článek
Himalájská sůl: zázrak pro zdraví
Himalájská sůl: zázrak pro zdraví V čem je zázrak soli, která pochází z pohoří s nejvyšší horou světa? Himalájská sůl je čistě přírodní, byla vytěžena, usušena na slunci, omyta a rozdrcena na potřebnou hrubost. Nepodstupuje žádné chemické procesy. Je dobrým zdrojem esenciálních minerálních látek a stopových prvků. Přirozeně obsahuje 84 prvků, z kterých je složeno i lidské tělo.