Kategorie Líbání

Článek
Vztahové dilema: Co je a co není považováno za nevěru?
Vztahové dilema: Co je a co není považováno za nevěru? Velmi zajímavým tématem, kterým se spousta vědců zabývá, jsou partnerské vztahy. Tentokrát se zaměřili na nevěru. V rámci výzkumů zpovídali a testovali muže i ženy a přišli na zajímavá fakta. A na ta se podíváme v dnešním článku.
Článek
Jak vaše znamení ovlivňuje styl líbání
Jak vaše znamení ovlivňuje styl líbání Dát někomu pusu, na tom obvykle není žádná věda. Když se nad tím zamyslíte, lze to provést na sto různých způsobů. Agresivně, romanticky nebo třeba laškovně. O způsobu do značné míry rozhoduje znamení zvěrokruhu.
Článek
Tato méně známá fakta o líbání vás příjemně překvapí!
Tato méně známá fakta o líbání vás příjemně překvapí! Líbání do vztahu prostě patří! Věděla jste třeba, že většina lidí si dokáže vzpomenout až na 90 procent podrobností prvního společného polibku? Anebo že 59 procent mužů a 66 procent žen je po prvním špatném polibku méně přitahováno svým potenciálním partnerem? Další zajímavá fakta o líbání, která jste možná nevěděla, se dozvíte v tomto článku!
Článek
4 techniky líbání, které zaručené odhalí, že v tom nejste dobří!
4 techniky líbání, které zaručené odhalí, že v tom nejste dobří! Bohužel líbání je jedna z věcí, o které se nikdy nedovíme, zda ji děláme správně. Můžeme však doufat v to, že kdybychom v tom byli opravdu špatní, tak by nám to naše drahá polovička sdělila. Bohužel na to ale spoléhat nemůžeme, a proto pro vás máme dnes 4 techniky líbání, podle kterých poznáte, že v tom nejste vůbec tak dobří, jak jste si mysleli.