Kategorie Libido

Článek
Jak často byste měla mít sex ve 20, 30 a 40 letech? Kinseyho institut vypočítal průměrnou frekvenci sexu
Jak často byste měla mít sex ve 20, 30 a 40 letech? Kinseyho institut vypočítal průměrnou frekvenci sexu Sexuální apetit je velmi individuální záležitost, která se navíc mění také s věkem. Některým ženám vyhovuje sex s partnerem několikrát do týdne, jiné by se nejraději nemilovaly vůbec. Co je ale normální? Americký Kinseyho institut provedl výzkum mezi jednotlivými věkovými skupinami a přišel se zajímavým zjištěním.
Článek
Přírodní afrodiziaka, která vám zvýší chuť na sex: Vyzkoušejte kotvičník, ginkgo bilobu nebo chilli papričky
Přírodní afrodiziaka, která vám zvýší chuť na sex: Vyzkoušejte kotvičník, ginkgo bilobu nebo chilli papričky Lidé už po tisíciletí věří tomu, že některé bylinky a koření dokážou pořádně rozdmýchat vnitřní žár. Pokud chcete sobě nebo partnerovi zvýšit milostný apetit, sáhněte po přírodních afrodiziacích, která u vás v ložnici zajistí nekonečnou bouři. Které bylinky nebo koření ve vás probudí vášeň a zvýší vám libido?
Článek
Jak poznat, že zanedbáváte své sexuální potřeby? Takto!
Jak poznat, že zanedbáváte své sexuální potřeby? Takto! Pokud jde o sex, není nic horšího než jeho nedostatek. Jistě, existují způsoby, jak se člověk dokáže o své potřeby postarat sám, ovšem jistě nám dáte za pravdu, že to ani zdaleka není takový prožitek jako milování samotné.
Článek
Jak zvýšit váš sexuální apetit?
Jak zvýšit váš sexuální apetit? Už zase chce sex? Jste již dlouho s přítelem ve vztahu a prostě se z něj začíná vytrácet sex. Může to být způsobeno ubíjející rutinou v partnerství nebo prostě tím, že se vaše libido vytrácí. Zkuste trochu pozměnit jídelníček, více cvičit a uvidíte, že vám sex bude opět chybět.
Článek
Nejčastější zabijáci sexuálního života
Nejčastější zabijáci sexuálního života Stres, únava, vyčerpání či hádky s partnerem. To všechno může negativně zapůsobit na váš sexuální život. Jestli jste se svým současným sexuálním životem nespokojeni a chtěli byste, aby se zlepšil, měli byste zkusit odhalit právě ty největší zabijáky vašeho libida a následně se jich nadobro zbavit.
Článek
Mít chuť na sex kdykoli se vám zlíbí? Maličkost!
Mít chuť na sex kdykoli se vám zlíbí? Maličkost! V tomto článku vám nabídneme různé alternativy "postelových elixírů" a zejména pak návod, jak provozovat Kegelovy cviky, které jsme zmiňovaly v předcházejícím článku. Tyto cviky blahodárně působí na zpevnění a ztonizování vašeho pánevního dna, takže se naučíte regulovat vzrušení i svůj orgasmus.
Článek
Cítíte se unavená? Víme, jak zvýšit váš sexuální apetit!
Cítíte se unavená? Víme, jak zvýšit váš sexuální apetit! Dnešní uspěchaná doba od lidí stále více bere a méně jim dává, takže pokud se z přemíry stresu, přepracovanosti a celkového vypětí cítíte unavená, občas vás pobolívá hlava a vaše sexuální touha je nezřídka blízko bodu…