Spustili jsme nový e-shop
Podívat se
JenŽeny.cz
Láska/Vztahy
Láska
Rodina
Vášeň
Psychologie
Dojemné
Zdraví/Krása
Móda
Účesy
Líčení
Zdravý životní styl
Krása
Hubnutí
Diety
Cvičení
Horoskopy
Recepty
Domov
DIY
Videa
Kvízy
Další
Art/Kultura
Celebrity
Zábava
Cestování
E-shop
Nástěnka
Redaktorky
Přidej se k nám
Přihlášení
JenŽeny.cz
Lyžování pro děti
Kategorie
Lyžování pro děti
Článek
Velký Javor – Alpy na dohled i na talíři
Pokud se chcete cítit jako v Alpách nebo jako Lindsey Vonnová a nechce se vám jezdit daleko za hranice, zkuste německý areál Velký Javor (Grosser Arber), který leží na německé straně Šumavy jen 10 minut od českých hranic. Sjezdovka Světového poháru, moderní technologie nebo alpská gastronomie by měly zaujmout i náročnější lyžaře.
Článek
Paseky nad Jizerou – manšestrový východ slunce a domácí dobroty
Pohoda, sluníčko, malebné krkonošské výhledy, fůra dětských obloučků i těch ryze sportovních. Stálo za to brzy vstát a být na osmou na prvním laně a stálo za to přibrzdit na Turistické sjezdovce u Pragovky a dát si ten nejlepší domácí koláč v okolí. Taková byla neděle v Pasekách nad Jizerou, areálu, který letos slaví 50 let na svahu.
Článek
Schilthorn – za Bondem nejstrmější lanovkou světa
Švýcarský Schilthorn proslavil v roce 1969 film James Bond „V tajné službě Jejího veličenstva“, letos si říká o slávu skrze svou novou moderní lanovku, která je nejstrmější na světě.