Kategorie Mascarpone

Článek
Recept na mechovou roládu: Tento netradiční moučník je ideální na jaro
Recept na mechovou roládu: Tento netradiční moučník je ideální na jaro Přemýšlíte nad tím, co upéct o víkendu? Máte-li chuť na něco dobrého a zároveň výjimečného, vyzkoušejte recept na mechovou roládu. Základem tohoto netradičního moučníku je piškotové těsto s přídavkem listového špenátu. Proto má korpus mechové rolády typicky zelenou barvu. Jak si tedy tento báječný moučník připravit?
Článek
Recept na kakaovou roládu s tvarohem a mascarpone podle Mariany Prachařové. Příprava je jednoduchá a výsledek delikátní
Recept na kakaovou roládu s tvarohem a mascarpone podle Mariany Prachařové. Příprava je jednoduchá a výsledek delikátní V posledních týdnech a měsících, kdy v důsledku koronavirové krize trávíme více času doma, se z pečení stává velký hit. A podlehly mu i mnohé celebrity, které na Instagramu zveřejňují osvědčené recepty. Chtěli byste si upéct něco dobrého na zub? Vyzkoušejte recept na kakaovou roládu podle herečky a influencerky Mariany Prachařové.
Článek
Domácí mascarpone ze dvou surovin: Je levnější než kupované a dostane vás svou chutí
Domácí mascarpone ze dvou surovin: Je levnější než kupované a dostane vás svou chutí Mascarpone je jemný smetanový sýr, který tvoří základ tiramisu. Tato pochoutka se dále výborně hodí do dortů a přidává se i do slaných receptů. V české kuchyni však často mascarpone nahrazujeme levnější variantou, protože je zkrátka pro řadu z nás drahé. Věděli jste ale, že si můžete vyrobit domácí mascarpone, které vaši peněženku tolik nezatíží?