Matka šla na rodičovskou schůzku. Vyhodili ji kvůli nevhodnému oblečení

Matka šla na rodičovskou schůzku. Vyhodili ji kvůli nevhodnému oblečení Zdroj: Shutterstock

Atraktivní kolumbijská maminka Isabel Castro ani v nejhorším snu nečekala, co ji potká, když zavítá na rodičovskou schůzku do synovy školy. Do areálu školního zařízení se vůbec nedostala. Když personál školy spatřil její outfit, okamžitě ji poslal domů, aby se převlékla. Také si myslíte, že bylo její oblečení na rodičovskou schůzku nevhodné?

Isabel Castro z kolumbijského Soledadu je pohledná mladá maminka, která se ráda pěkně obléká a která s oblibou bývá středem pozornosti. Na svém outfitu si dala záležet i v případě, kdy se chystala na rodičovskou schůzku do synovy školy.

Vzala si na sebe krátký bílý top s hlubokým výstřihem a odhaleným bříškem. K tomu si oblékla vysoké džíny s roztrhaným efektem. Správně si také nasadila respirátor, neboť ve škole měli s vyučujícím probírat opatření vůči dalšímu šíření nového koronaviru.

Kolumbijka Isabel Castro se však ke svému zděšení na rodičovskou schůzku vůbec nedostala. Zaměstnanci školy ji zastavili přímo ve vstupních dveřích s tím, že je její outfit krajně nevhodný. Odmítli ji vpustit dále do školy a vyzvali ji k tomu, aby se šla domů převléct.

“Před odchodem z domu jsem se na sebe podívala do zrcadla a přišlo mi, že jsem hezky oblečená. Měla jsem na sobě džíny a blůzu s výstřihem. Celý outfit měl však daleko k vulgárnosti. Když mě personál vykázal ze školy, cítila jsem se diskriminována, protože nikdo nemá právo soudit a kritizovat jinou osobu. Měla jsem pocit, že jsem vkusně oblečená. I když už mám tři děti, neznamená to, že musím chodit zakrytá od hlavy k patě,” uvedla veřejně naštvaná kolumbijská maminka.

Atraktivní Kolumbijka Isabel Castro se ráda hezky obléká a je hrdá na to, jak vypadá. Ve své domovině je ostatně populární influencerkou, která má na Instagramu takřka 150 tisíc sledujících. Podle svých slov si dala záležet i na výběru outfitu na rodičovskou schůzku a chtěla dosáhnout toho, aby působila pěkně.

Myslíte si, že se Isabel Castro do školy oblékla vkusně, nebo měla zvolit trochu decentnější outfit? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Dailystar.co.uk, Instagram.com

Autor:
Publikováno: 15. 9. 2021 10:16 Nahlásit obsah