Plavkové trendy roku 2019: Vybavte se na léto kousky, které zavání retrem

Plavkové trendy roku 2019: Vybavte se na léto kousky, které zavání retrem Zdroj: Shutterstock.com

Věřte nebo ne, už za pár týdnů nás přivítá léto a s ním horké sluneční paprsky. Jestli nerada řešíte věci na poslední chvíli, nastává pro vás ideální doba, abyste se poohlédla po nových plavkách k bazénu nebo na pláž. Inspirujte se plavkovými trendy pro letošní rok. Věříme, že si mezi nimi vyberete i ten svůj kousek.

Vykrojená spodní část plavek

Plavkové trendy roku 2019 nacházejí inspiraci hlavně 80. a 90. letech minulého století. I to je důvod, proč je u plavek letos tak trendy velmi vykrojená spodní část, která kopíruje písmeno V. V tomto případě je jedno, zda si oblečete bikiny nebo třeba jednodílné plavky, jaké nosila Pamela Andreson v roce 1993 v Pobřežní hlídce. S vykrojenou spodní částí budete u bazénu či u moře vypadat zaručeně sexy.

Plavky na jedno rameno

Jestli si myslíte, že se plavky na jedno rameno nosily už dříve, tak máte samozřejmě pravdu. Tento asymetrický střih se opět vrací do popředí zájmu a vévodí právě roku 2019. Pořiďte si jednodílné nebo dvoudílné plavky na jedno rameno, váš plážový outfit tak nebude vypadat vůbec nudně.

Tip: Plavky na jedno rameno zaručeně oživí svislé proužky nebo zvířecí vzory, které jsou v letošním roce také velkým hitem.

Žabičkování: Závan retra, který rozhodně neuškodí

Že je žabičkování už pořádné retro? Co se týče letošních plavkových trendů, tak rozhodně ne. Překrásné jsou hlavně dvoudílné plavky nebo bikiny, kterým žabičkování dodává pořádný šmrnc. Pořiďte si je v módních jednotných barvách nebo s květinovým potiskem. Rozhodně neuděláte přešlap vedle.

Velký návrat kostic

Rok 2019 je ve znamení velkého návratu kostic v horní části plavek. Ať už si obléknete jednodílné plavky, nebo bikiny, kostice mají za úkol zvýraznit vaše poprsí a přidat plavkovému outfitu retro nádech. A to je zásadní.

Plavky se šněrováním

Tak jako v loňském roce neuděláte ani v roce 2019 krok vedle, když vsadíte na jednodílné či dvoudílné criss cross plavky. Zvlášť efektně vypadají, pokud mají tkaničky na zavazování ve výstřihu nebo na bocích. V případě bikin je vkusné i šněrování mírně nad bříškem.

Autor:
Publikováno: 24. 5. 2019 14:00 Nahlásit obsah