Second hand Genesis přichází s novinkou: Vyzkoušejte výhodné EcoPacky

Second hand Genesis přichází s novinkou: Vyzkoušejte výhodné EcoPacky Zdroj: Shutterstock.com

Ačkoliv to vypadá, jako by se svět kolem nás zastavil, některé značky nezahálí a svým zákazníkům se v těchto těžkých časech snaží život zjednodušit a zpříjemnit, jak se dá. Zářným příkladem je toho second hand Genesis, který spouští jednu novinku za druhou.

Nic kolem nás momentálně nefunguje tak, jak jsme zvyklí. Nemůžeme si zajít na kávu, ke kadeřnici a ani si nakoupit nové kousky do svého šatníku, což je s příchodem jarního počasí velmi nepříjemné. A protože si second hand Genesis svých zákazníků velmi váží, přichystal pro své věrné i nové zákazníky několik novinek, na které se společně dnes podíváme.

Spuštění e-shopu Genesis

O této novince jsme vás informovali již v předešlém článku, i tak bychom ji rádi znovu zmínili. Každý den na e-shopu naleznete několik tisíc nových kousků, které tu čekají jen na vás. Vybírat můžete nejenom oblečení, ale také obuv, hračky, knihy či bytové doplňky.

Vyzvedávání balíčků pomocí Penguin boxu

Další skvělou novinkou je Penguin box neboli bezkontaktní vyzvedávání balíčků. Jedná se o venkovní box, do kterého si můžete nechat svou zásilku z e-shopu Genesis zaslat. Stačí pouze při dokončování vaší objednávky v nabídce doručení vybrat možnost Pinguin box, navíc způsob tohoto doručení je zcela zdarma bez ohledu na výši vaší objednávky. Dokonce i my jsme možnost tohoto doručení vyzkoušeli na vlastní kůži a byli naprosto nadšení.

Zdroj: Shutterstock.com Tip: Jestliže je pro vás příjemnější doručení balíčku až k vám domů, můžete využít službu Penguin Logistic. Řidič vám zásilku doručí na vámi zvolenou adresu také zcela zdarma.

EcoPacky, které jsou prospěšné pro vás i přírodu 

Poslední novinkou, kterou Genesis spustil před pár dny, jsou výhodné EcoPacky. Jedná se o balíčky, které budou obsahovat 4 až 5 kusů oblečení pouze za 99 korun. Do jednoho EcoPacku se vejdou 4 kusy oblečení pro dospělé, případně 4 kusy bytového textilu. Dětský EcoPack pak obsahuje kusů až 5 - 1 kus vás tak vyjde pouze na 20 Kč. Kousky, které se této novinky týkají, naleznete na e-shopu Genesis v sekci “EcoPack - AKCE”, a každý den jich přibude několik set. Nejenže tedy ušetříte, zároveň díky tomuto přístupu znovuvyužití odložených věcí šetříte přírodu, podporujete slow fashion (jedná se o módu, která je dlouhodobě udržitelná a dává přednost kvalitě před kvantitou)  a etickou módu. 

Autor:
Publikováno: 5. 5. 2020 17:06 Nahlásit obsah