Svatební šaty s pestrobarevnou sukní: Tento netradiční svatební trend si zamilovaly tisíce žen z celého světa

Svatební šaty s pestrobarevnou sukní: Tento netradiční svatební trend si zamilovaly tisíce žen z celého světa Zdroj: Instagram.com @taylorannart

Každá žena sní o tom, že bude na svůj den D vypadat jako princezna. Tradice říká, že nevěsta by měla mít sněhově bílé šaty. Co když se ovšem chcete vymykat a být výjimečná? Potom vám jistě do oka padnou svatební šaty kreativní umělkyně Taylor Ann Linko, která z nich metodou ombré vytváří nadpozemsky krásné kousky.

Taylor nechtěla mít na svatbě sněhově bílé šaty

Jak se Taylor Ann Linko k tomuto nápadu vůbec dostala? Experimentovat začala nejprve sama na sobě. Několik měsíců před vlastní svatbou dospěla k názoru, že si nechce k oltáři vzít tradiční sněhobílé šaty. Taylor chtěla být originální nevěstou, která svými svatebními šaty všem vyrazí dech. A také se tak stalo.

Taylor Ann Linko navštívila několik svatebních salónů, v nichž hledala své vysněné svatební šaty. V jednom z nich objevila kousek, který odpovídal přesně jejím představám. Koupila si jej a rozhodla se jej barevně proměnit. 

Vždy snila o tom, že bude umělkyní

Tato mladá žena snila vždy o tom, že se stane umělkyní. Svůj kreativní přístup využila i v případě svých svatebních šatů, jejichž bohatou sukni barvila pestrými odstíny zhruba jeden týden. A výsledek? Byl dokonalý.

Když si je Taylor Ann Linko oblékla a šla v nich ve svůj svatební den k oltáři, všem se tajil dech. Svatebním hostům se její barevné šaty moc líbily a shodovali se rovněž v tom, že tyto šaty odrážejí její osobnost.

Díky náhodě se věnuje malování šatů na plný úvazek

Taylor Ann Linko následně sdílela fotky své svatby i svatebních šatů na svém Instagramu, z čehož se strhl obrovský poprask. Ženy na sociálních sítích se do svatebních šatů s ombré sukní, které vytvořila kreativně smýšlející Taylor, naprosto zamilovaly.

Tato mladá žena začala dostávat zprávy od žen, které chtěly na svou svatbu vytvořit šaty v podobném stylu. Taylor Ann Linko má tak v současnosti plné ruce práce. Má vlastní studio, kde se věnuje malování svatebních šatů. Díky náhodě i dobrému nápadu se stala umělkyní na plný úvazek, jejíž výtvory lidé oceňují i obdivují.

Autor:
Publikováno: 6. 8. 2020 09:35 Nahlásit obsah