Kategorie Modelky

Článek
Jak skutečně vypadají fitness modelky, když zrovna nepózují?
Jak skutečně vypadají fitness modelky, když zrovna nepózují? Na sociálních sítích, především tedy na Instagramu, můžeme vidět nejrůznější fotografie. Především fitness modelky tuto síť zahrnují svými dokonalými fotkami téměř denně. z toho důvodu si také vysloužily spoustu sledujících.
Článek
V roce 2010 se narodila nejkrásnější dvojčata. Koukněte, jak vypadají dnes
V roce 2010 se narodila nejkrásnější dvojčata. Koukněte, jak vypadají dnes Když se 7. července 2010 narodila jednovaječná dvojčátka Leah Rose a Ava Marie, bylo všem ihned jasné, že tyto dvě dívenky vyrostou v půvabné krásky, které se jen tak nevidí.
Článek
Jenženy na jeden den modelkami díky POSHme
Jenženy na jeden den modelkami díky POSHme S kolegyní jsme dostaly pozvánku od milých POSHgirls na focení originálních retro šatů a barevných sukýnek v jejich exkluzivním showroomu v Brně. POSHme není jen internetový obchod s nadčasovou módou pro každou příležitost, ale také ráj na zemi pro všechny ženy, které se chtějí stát pravými dámami.
Článek
Ženy s neoholeným podpažím
Ženy s neoholeným podpažím Přijdou vám ženy s neoholeným podpažím sexy? V současné době je oholené podpaží považováno za všeobecně uznávaný standard, i tak se najdou ženy, které preferují přirozenost. Ženy a dívky s chloupky v podpaží zvěčnil například londýnský fotograf Ben Hopper. Co na jeho fotky říkáte?
Článek
To je kočka! Kočky pózují jako pin-up girls
To je kočka! Kočky pózují jako pin-up girls Kočky jsou snad nejvděčnějším internetovým fenoménem. Tito chlupatí mazlíčci nám zkrátka umí vykouzlit nejeden úsměv na tváři. Na následujích fotkách kočky "pózují" jako holky z plakátu.
Článek
Vysoká žena? Zatraceně sexy artikl
Vysoká žena? Zatraceně sexy artikl Pokud jste drobné postavy, můžete článek s klidným svědomím přeskočit. Podobný problém se vás zřejmě netýká. Naopak slečny obdařené vyšší postavou o tom ví své. Neustále všude vyčnívají, musí se potýkat s hloupými…
Článek
Příliš štíhlé modelky - smrt číhající na molech
Příliš štíhlé modelky - smrt číhající na molech Štíhlost je synonymem kontroly nad sebou samou. Vyžaduje věnovat svému vzhledu neustálou péči a pozornost. Současné trendy velí pevnou a štíhlou postavu. Zdá se vám to v pořádku? Nebo si myslíte o diktátu módy své?
(1) Načíst více