Kategorie Muži vs. ženy

Článek
Co muži chtějí ve vztahu: Od svých partnerek očekávají porozumění i svobodu
Co muži chtějí ve vztahu: Od svých partnerek očekávají porozumění i svobodu Pokud chcete žít ve spokojeném a fungujícím vztahu, jistě na něj máte své požadavky, kterých se držíte. Nejen ženy, ale také muži očekávají od svých protějšků víc než tělesnou blízkost. Po čem tedy muži v partnerském vztahu skutečně touží?
Článek
Co můžům přijde na ženách naprosto odporné? Je to hlavně těchto 9 věcí!
Co můžům přijde na ženách naprosto odporné? Je to hlavně těchto 9 věcí! Dámy, sdělím vám nepříjemnou pravdu - umělé gelové nehty, kalhoty s vysokým pasem i šňůrkatá tanga muže naprosto odpuzují. Je to šok, že? Ale asi ne nadarmo se říká, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše - každému se…
Článek
Muži vs. ženy. Spermie vs.vajíčka
Muži vs. ženy. Spermie vs.vajíčka Zapomeňte na Mars i na Venuši. Z astrologie se nedozvíme nic. Všechno nám řekne biologie. Spermie jsou z mužů. Vajíčka z žen. To je ta pravá příčina, proč se muži a ženy od sebe liší.
Článek
Muži vs ženy: kdo je v posteli odvážnější?
Muži vs ženy: kdo je v posteli odvážnější? Ženy jsou obecně považovány za stydlivější pohlaví, co se týče sexu. V současné moderní společnosti je však sexualita zproštěna veškerých tabu a dochází k uvolňování sexuálních stereotypů. Jak je to tedy s tou odvážlivostí nyní?