Kategorie Nápady

Článek
Tipy na nejkrásnější jarní věnce na dveře: S tulipány, kočičkami nebo proutím
Tipy na nejkrásnější jarní věnce na dveře: S tulipány, kočičkami nebo proutím Pustili jste se s příchodem jara do celkové výzdoby svého domova? V tom případě nezapomeňte ani na své vstupní dveře, na které zavěste vkusný jarní věnec. Tuto jarní dekoraci si můžete nejen zakoupit, ale také sami vyrobit. Ptáte se, jak by měl správný jarní věnec vypadat? Pro inspiraci pro vás máme několik nápadů.
Článek
Miska z podzimního listí: Vyrobte si dekoraci, která zkrášlí váš domov
Miska z podzimního listí: Vyrobte si dekoraci, která zkrášlí váš domov Spadané javorové listí hraje na podzim všemi barvami. Nemusíte z něj rovnou vázat draka. Co si z něj vyrobit nádhernou podzimní dekoraci, která ozdobí váš obývací pokoj nebo předsíň? Vytvořte si misku z pestrobarevného listí a vneste do svého domova trochu podzimu.
Článek
Co s prázdnými plechovkami od piva? Přetvořte je na podzimní věnec nebo bylinkovou zahrádku
Co s prázdnými plechovkami od piva? Přetvořte je na podzimní věnec nebo bylinkovou zahrádku Proč plechovku od piva nebo limonády házet ihned do kovového odpadu? Svezte se na vlně módní recyklace a dejte plechovkám druhou šanci. Recyklované plechovky od piva rozzáří nejen váš interiér, nádherně se budou vyjímat i na vstupních dveřích vašeho domu či bytu.