Optická hádanka: Najdete na obrázku druhou ženu? Většina lidí pohoří

Optická hádanka: Najdete na obrázku druhou ženu? Většina lidí pohoří Zdroj: Pinterest.com

Řešíte rádi náročné hádanky? Udělejte si mozkovou rozcvičku a vydejte se s námi do světa optických klamů a iluzí. Dobře se podívejte na následující fotografii se stojící ženou. Zkuste na fotce najít také druhou ženu. Pořádně se při řešení této optické hádanky soustřeďte, většina lidí ji totiž nerozklíčuje.

Prohlédněte si fotku, na které stojí mladá žena, a zkuste na snímku najít i ženu druhou. Nachází se za stromem, pod mostem, nebo mezi keři? Tato optická hádanka je obzvlášť náročná a při jejím řešení se pořádně zapotíte.

Díváte se na fotografii dlouhé minuty a pořád jste na ní nenašli druhou ženu? Možná máte pochybnosti, zda se na snímku opravdu nachází, ale je to tak. Jak je to tedy s řešením tohoto optického klamu?

Zdroj: Pinterest.com Na fotografii se přestaňte dívat zblízka. Abyste na snímku našli druhou ženu, je důležité, abyste si fotku prohlédli zdálky. Druhou ženu najdete na snímku i tehdy, když si fotku zmenšíte. Zapojili jste pořádně své mozkové závity a už tuto ženu vidíte?

Strom spolu s trávou a keři vytváří ženinu tvář, most s houbou a větví na stromě jsou oči, dívčino tělo představuje nos a spodní část sukně s odrazem ve vodě jsou pak ústa.

Tato optická hádanka je jenom důkazem toho, že když se člověk podívá na věci kolem sebe z odlišného úhlu, vše vypadá úplně jinak!

Autor:
Publikováno: 25. 1. 2021 13:23 Nahlásit obsah