Kategorie Oběť

Článek
Při autonehodě zemřela dívka se svými dvěma bratry. Do školního autobusu narazila nezodpovědná řidička
Při autonehodě zemřela dívka se svými dvěma bratry. Do školního autobusu narazila nezodpovědná řidička Minulý týden zahraniční zpravodajství zveřejnilo zprávu o tragické nehodě, při které zemřely tři děti, když do školního autobusu, ve kterém jely, narazilo osobní auto. Řidička automobilu najela do autobusu, ve kterém byla 9letá Alivie Stahl i se svými dvěma bratry.
Článek
Na sociálních sítích se objevila nová sebevražedná hra. Podle všeho má svou první oběť
Na sociálních sítích se objevila nová sebevražedná hra. Podle všeho má svou první oběť Nikomu nejspíše nemusíme blíže představovat smrtící hru Modrá velryba, která své účastníky vedla k sebevraždě. Šířila se za pomoci sociálních sítí, ale naštěstí ten, kdo ji vymyslel, je již za mřížemi. Bohužel se ale objevila nová hra, která má na svědomí svou první oběť.
Článek
Byla znásilněná svými čtyřmi spolužáky. Kvůli nezájmu policie spáchala sebevraždu
Byla znásilněná svými čtyřmi spolužáky. Kvůli nezájmu policie spáchala sebevraždu Když začne dítě dospívat, je to jedno z nejtěžších období v jeho životě. Jeho tělo se mění, uvnitř se snaží najít samo sebe a začne se až příliš zaobírat tím, co si o něm myslí ostatní.
Článek
Proč se znásilněné ženy útočníkovi nebrání? Vědci přišli se zcela novou teorií!
Proč se znásilněné ženy útočníkovi nebrání? Vědci přišli se zcela novou teorií! Když se veřejnost dozví o nějakém znásilnění, většinou se diskutuje o tom, proč se dána žena nebránila či nějak útočníkovi neublížila. Většina žen udává, že kdyby mělo k něčemu takovému dojít, útočníkovi by se bránila ze všech sil, proč tomu tak ale ve skutečnosti není? Vědci v tom mají nyní jasno!
Článek
Znásilnění, útok na lidskou duši
Znásilnění, útok na lidskou duši Není tomu tak dlouho, co tehdy ještě prezidentský kandidát Miloš Zeman vypustil ze svých úst výrok o knížatech, zdegenerovaných díky svobodnému znásilňování. Není tomu ani tak dávno, co světem otřásla brutalita a lhostejnost vůči znásilněným ženám v Indii.