Kategorie Obrázky

Článek
Na první pohled je to jednoduchá hádanka. Je však těžší, než se zdá
Na první pohled je to jednoduchá hádanka. Je však těžší, než se zdá V dnešní uspěchané době, kdy máme starostí až nad hlavu, určitě najdete chvilku času přijít na jiné myšlenky a zaměstnat mozek touto matematickou hádankou. Pokud to zvládnete, můžete být na sebe pyšní!
Článek
Nejroztomilejší ježek na světě se jmenuje Darcy
Nejroztomilejší ježek na světě se jmenuje Darcy „Ahoj, jmenuju se Darcy, jsou mi tři roky a bydlím v Tokiu. Jsem ježek.“ Dupání, funění a blešky ale od Darcy nečekejte. Je to drobounká ježčí slečna, která si získává celý svět svou neskutečnou roztomilostí. Mnozí…
Článek
Maličká zvířátka, která se vlezou na špičku prstu
Maličká zvířátka, která se vlezou na špičku prstu Pokud toužíte po přetékající porci roztomilosti, jste tady správně. Zvířata umí být nehorázně roztomilá, zvlášť když nejsou větší než naše dlaň. Podívejte se na úchvatnou přehlídku fotografií těchto droboučkých zázraků přírody.
Článek
To je kočka! Kočky pózují jako pin-up girls
To je kočka! Kočky pózují jako pin-up girls Kočky jsou snad nejvděčnějším internetovým fenoménem. Tito chlupatí mazlíčci nám zkrátka umí vykouzlit nejeden úsměv na tváři. Na následujích fotkách kočky "pózují" jako holky z plakátu.
Článek
26 svatebních fotek, které byste samy ve svém albu rozhodně mít nechtěly
26 svatebních fotek, které byste samy ve svém albu rozhodně mít nechtěly Někdo si v bláznivých fotkách libuje. Proti gustu žádný dišputát. Ale že si to neodpustí ani ve svůj velký den, na své vlastní svatbě? Nad tím už zůstává rozum stát. Na druhou stranu, alespoň se máme čemu smát. Koukněte se na ty nejvtipnější "svatební" fotky, které kdy byly vyfoceny.
Článek
13 meme obrázků, které byste měli znát
13 meme obrázků, které byste měli znát Víte, co je to meme? To jsou všechny ty vtipné obrázky, které se neustále objevují všude na internetu. Každý už je někdy někde viděl. Ale umíte je používat a víte, co vlastně znamenají?
Článek
Hračky podle dětských kreseb
Hračky podle dětských kreseb Asi je zbytečné někoho přesvědčovat o tom, že dětská představivost nemá mezí. Děti to hravě zvládnou samy. Stačí se podívat na jejich výtvarná dílka. Této skutečnosti se chytilo americké Child's Own Studio, které vytváří hračky podle dětských obrázků.
Článek
Ben Heine - Pencil vs Camera
Ben Heine - Pencil vs Camera Ben Heine dovedně kombinuje kresbu s fotografií tak, že obrázek nakreslený na útržku papíru nahrazuje část fotografie, která většinou představuje pozadí výsledného obrazu. Kresbičky jsou někdy veselé a vtipné, jindy spíše nabádají diváka k zamyšlení... Který obrázek se nejvíce líbí vám?
(3) Načíst více