Kategorie Oslava narozenin

Článek
Rozárka Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa oslavila první narozeniny. Takhle jí to sluší
Rozárka Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa oslavila první narozeniny. Takhle jí to sluší Říká se, že na dětech vidíme, jak ten čas letí. A je to pravda. Názorně tuto skutečnost na sociálních sítích ukázala také Agáta Hanychová, která sdílela fotku z prvních narozenin své dcerky Rozárky.
Článek
Nela Slováková řádila na své narozeninové party v Dubaji. Podle mnohých ale zvolila velmi nevhodný outfit
Nela Slováková řádila na své narozeninové party v Dubaji. Podle mnohých ale zvolila velmi nevhodný outfit Podnikatelka a influencerka Nela Slováková pojala oslavu svých 33. narozenin jako jednu velkou party. Spolu se svými kamarádkami odletěla na pár dnů slavit do Dubaje, kde se dle instagramových příspěvků pořádně rozparádily. Nela přitom slavila oblečená pouze v titěrných bikinách, ve kterých vyrazila i do klubu, což jí někteří sledující nedarovali.
Článek
Agáta Hanychová oslavila 37. narozeniny. Žádná párty, bývalá rebelka uspořádala rodinnou oslavu
Agáta Hanychová oslavila 37. narozeniny. Žádná párty, bývalá rebelka uspořádala rodinnou oslavu Modelka Agáta Hanychová sfoukla již 37 svíček na dortu, což by této krásné ženě narozené ve znamení Býka hádal jenom málokdo. Bývalá pařmenka však narozeniny oslavila decentně. Uspořádala čistě rodinnou oslavu, na které kromě jejích dvou dětí nechyběl ani její partner Andrej Nikov.
Článek
Dcera Moniky Bagárové Ruminka má 1 rok. Narozeniny slaví společně se svým dědečkem
Dcera Moniky Bagárové Ruminka má 1 rok. Narozeniny slaví společně se svým dědečkem Už je to jeden rok, co se zpěvačka Monika Bagárová stala novopečenou maminkou. Její dcerka Rumia totiž ve čtvrtek 27. května slaví své první narozeniny. U Bagárů v Brně však v tento den mají dvojnásobnou slávu. Ve stejný den jako Ruminka sfoukne svíčky na dortu také její dědeček Josef Bagár.
Článek
Těhotná Veronika Kopřivová si užívá v Dubaji. V sedmém měsíci těhotenství se vypravila i do pouště
Těhotná Veronika Kopřivová si užívá v Dubaji. V sedmém měsíci těhotenství se vypravila i do pouště Jágrova ex Veronika Kopřivová vyrazila za sluncem, mořem a dobrodružstvím do Dubaje. Tato krásná blondýnka, která je nyní v sedmém měsíci těhotenství, do exotické destinace vycestovala se svým partnerem a otcem miminka Miroslavem Dubovickým. Jak si to Veronika Kopřivová v Dubaji vůbec užívá?