Kategorie Párty

Článek
12 účesů, kterými si během pár minut vykouzlíte dokonalý vzhled
12 účesů, kterými si během pár minut vykouzlíte dokonalý vzhled Dámy, co si budeme povídat. Velmi často se dostáváme do situací, kdy spěcháme a nevíme, co si udělat s vlasy. Ať už jdete do práce, do školy nebo na mejdan, můžete si vytvořit jeden z těchto originálních účesů, které vám navíc zaberou jen pár minut.
Článek
Halloweenské muffiny, které oživí každou slavnostní tabuli
Halloweenské muffiny, které oživí každou slavnostní tabuli Halloweenská noc je za dveřmi a k ní neodmyslitelně patří i pořádná halloweenská párty ve strašidelných kostýmech. Večer plný bubáků a duchů je vhodný doplnit i tématickou slavnostní tabulí, na které krásně vyniknou výtečné halloweenské muffiny. Už se vám také sbíhají sliny?
Článek
Dokonalý catering: podívejte se na skvělé designové vychytávky k domácím oslavám
Dokonalý catering: podívejte se na skvělé designové vychytávky k domácím oslavám Dokonalý catering nemusí být jen doménou soukromých firem, ale i Vaším výtvorem na chystanou domácí oslavu. Nebude však na škodu inspirovat se současnými cateringovými vychytávkami. Moderní cateringové firmy dokáží vytvořit…
Článek
Mrkněte se na nejbláznivější transvestity světa
Mrkněte se na nejbláznivější transvestity světa Nejslavnější transvestiti a transsexuálové světa. Jsou žhavé, krásné, přehnaně nalíčené, extravagantní a především jsou vidět.
Článek
Letní alkoholové osvěžení
Letní alkoholové osvěžení Pořádáte párty nebo grilovačku a rády byste své přátele přivítaly nějakým speciálním drinkem? Přinášíme vám pár osvěžujících a lahodných tipů, které rozhodně stojí za vyzkoušení...