Nedaří se vám zhubnout v oblasti bříška? Vyzkoušejte tuto japonskou dýchací metodu, která spaluje tuky

Nedaří se vám zhubnout v oblasti bříška? Vyzkoušejte tuto japonskou dýchací metodu, která spaluje tuky Zdroj: Shutterstock.com

Cesta za plochým bříškem umí být někdy pěkně trnitá. I když se totiž opravdu snažíme, poctivě cvičíme a striktně dodržujeme zdravou stravu, tuk na břiše ne a ne zmizet. Zdá se to jako boj s větrnými mlýny, ovšem máme pro vás jednu účinnou metodu, kterou využívají v Japonsku.

Někdy za naše plnější bříško může genetika anebo dokonce i sedavé zaměstnání, tak či onak je to něco, čeho by se ráda zbavila každá z nás. A právě tato japonská metoda má spalování tuku v oblasti břicha urychlit. S touto metodou přišel známý japonský herec Miki Riyosuke, kterému lékaři kvůli jeho bolesti zad doporučili dýchací cvičení pro posílení bederní a břišní oblasti.

Během tohoto cvičení se podařilo Mikimu zhubnout neuvěřitelných 13 kilogramů a 13 centimetrů v pase. Přitom vám tohle dýchací cvičení zabere pouze 2 minuty denně po dobu 50 dnů. A jak to, že je to tak účinné? Vysvětlení je prosté – tím, že se tuk skládá z kyslíku, uhlíku a vodíku, při vdechování zasahujeme do tukových buněk. Čím více tedy do našeho těla vpouštíme kyslík, tím lépe a rychleji spalujeme tuk.

Zdroj: Shutterstock.com

Jak na to:

Stoupněte si, narovnejte se a jednu nohu dejte před sebe. V tuto chvíli byste měly mít 90 % váhy celého těla na zadní noze. V této poloze byste měly vdechovat tři vteřiny a u toho zvedat ruce nad hlavu. Při výdechu uvolněte všechen vzduch z plic po dobu 7 sekund. Celý cvik opakujte každý den alespoň na 2 minuty.

Ačkoliv tento cvik nenahradí klasický cvičební plán, dýchací cvičení poskytne tělu potřebný kyslík, díky čemuž tělo lépe absorbuje živiny a navíc správné dýchání napomáhá udržet tělo bez toxinů. Další velkou výhodou tohoto cvičení je to, že jej můžete provádět kdekoliv a kdykoliv vás napadne a navíc vám dodá potřebnou energii, jestliže se během dne budete cítit unavení či vyčerpaní.

Autor:
Publikováno: 10. 10. 2018 09:32 Nahlásit obsah
Loading...