Kategorie Polibek

Článek
Políbil 3letou holčičku. Brzy poté se jí na obličeji objevily hrozivé puchýře!
Políbil 3letou holčičku. Brzy poté se jí na obličeji objevily hrozivé puchýře! Všechno to začalo na narozeninové párty malé Sienny Duffield. Její matka Savina jí připravila velkou rodinnou oslavu a při gratulaci jí jeden člen rodiny políbil na tvář. Krátce poté vyskákaly malé Sienně na tváři puchýře. Vypadala, jako kdyby jí někdo polil tvář kyselinou.
Článek
Existuje 20 druhů polibků. Zvládáte je všechny?
Existuje 20 druhů polibků. Zvládáte je všechny? Nejobvyklejším projevem lásky či náklonosti mezi dvěma lidmi bývá polibek. Polibek může být přátelský, romantický nebo třeba vášnivý. Seznamte se s dvaceti druhy polibků a ujistěte se, že je znáte všechny.
Článek
Zamilovaná zvířata
Zamilovaná zvířata Projevy lásky a zájmu o druhého můžeme sledovat nejen u lidí, ale i v celé přírodě. Na suchu, ve vzduchu i pod vodou. Polibky, pohlazení i objetí… Prohlédněte si fotky zamilovaných zvířat.
Článek
Historie polibku
Historie polibku Ani nejlepší detektivové s historiky dohromady by nevypátrali, kdo koho vlastně poprvé políbil. Měl to být výraz souznění duší či jakési označkování nám blízkého jedince?
Článek
10 věcí, které jste nevěděli o líbání
10 věcí, které jste nevěděli o líbání Například, při vášnivém polibku spálíte cca 12 kalorií a v činnosti je v tuto chvíli 34 obličejových svalů. Líbejme se, obličejové svaly také potřebují procvičit, tak proč ne takhle příjemně…
Článek
60 věcí, které jsou pro nás lepší než sex!
60 věcí, které jsou pro nás lepší než sex! A už ho tu máme – výsledek několikaměsíčního intenzivního výzkumu! Soupis, při jehož četbě se vám budou podlamovat kolena. Seznam, který zachvátí všechny vaše smysly a rozhoupe vám půdu pod nohama! Tak na co ještě čekáte?
(3) Načíst více