Kategorie Přehled

Článek
Školní výbava pro prvňáčky: Přehled, na co nezapomenout
Školní výbava pro prvňáčky: Přehled, na co nezapomenout Jak vybavit prvňáčka do školy a na co nezapomenout? Jestli si zrovna také kladete tuto otázku, máme pro vás základní přehled věcí, které svému prvňáčkovi rozhodně nachystejte dopředu. Co vše by měla tedy školní výbava pro prvňáčky obsahovat?
Článek
Přehled, co se změní od 12. dubna 2021: Otevře se první stupeň ZŠ či papírnictví
Přehled, co se změní od 12. dubna 2021: Otevře se první stupeň ZŠ či papírnictví Od pondělí 12. dubna 2021 nás v Česku čekají výrazné změny. Vláda rozhodla, že se do školních lavic - byť rotačně - vrací celý první stupeň základních škol. Od tohoto dne se však v tuzemsku uvolní i další část protiepidemiologických restrikcí. Co vše se tedy od 12. dubna mění?
Článek
Tvrdý lockdown v Česku od 1. března. Přehled opatření, která nově platí
Tvrdý lockdown v Česku od 1. března. Přehled opatření, která nově platí Od 1. do 21. března 2021 platí v Česku na tři týdny tvrdý lockdown. V souvislosti s ním musíme dodržovat řadu přísných nařízení, která se týkají nejen omezení pohybu. Ztrácíte se v nových opatřeních, která v pondělí 1. března vstoupila v platnost? Máme pro vás jejich stručný přehled.
Článek
Nový nouzový stav od 15. února: Přinášíme přehled, co se mění
Nový nouzový stav od 15. února: Přinášíme přehled, co se mění Od pondělí 15. února začíná v Česku po dobu 14 dnů platit nový nouzový stav. Ačkoliv stále trvá zákaz vycházení po 21. hodině a neotevřely se všechny obchody a služby, platí nově v rámci protiepidemiologických opatření několik menších změn. Máme pro vás jejich přehled.
Článek
Zpřísnění protiepidemiologických opatření v Česku od 30. ledna 2021: Přinášíme přehled, co platí
Zpřísnění protiepidemiologických opatření v Česku od 30. ledna 2021: Přinášíme přehled, co platí Česká vláda zpřísnila některá protiepidemiologická opatření. Týkají se nových pravidel ubytování pro služební cesty, pobytu na soukromých chatách a chalupách pro členy jedné domácnosti nebo uzavření lanovek a vleků i pro pěší. Nová pravidla platí od půlnoci z pátku 29. ledna na sobotu 30. ledna. Máme pro vás jejich stručný přehled.