Kategorie Přemýšlení

Článek
Na první pohled je to jednoduchá hádanka. Je však těžší, než se zdá
Na první pohled je to jednoduchá hádanka. Je však těžší, než se zdá V dnešní uspěchané době, kdy máme starostí až nad hlavu, určitě najdete chvilku času přijít na jiné myšlenky a zaměstnat mozek touto matematickou hádankou. Pokud to zvládnete, můžete být na sebe pyšní!
Článek
Teď tu máme něco pro chytré hlavičky. Matematické hádanky, které jen tak někdo nevyluští
Teď tu máme něco pro chytré hlavičky. Matematické hádanky, které jen tak někdo nevyluští Pokud si také rádi trochu namáháte vaši hlavičku a máte rádi matematické hádanky, tak máme něco právě pro vás. Pohodlně se posaďte a můžeme začít.
Článek
Jak probíhá pracovní pohovor v Googlu? I na těchto 5 záludných otázek se ptají
Jak probíhá pracovní pohovor v Googlu? I na těchto 5 záludných otázek se ptají Téměř každý z nás má již za sebou nějaký pracovní pohovor, při kterém mu byly pokládány nejrůznější otázky. Avšak jak každý z nás dobře ví, společnost Google se ve všech směrech od klasických společností určitým způsobem vymyká a jinak tomu není ani v případě vstupních pohovorů.
Článek
V zajetí vlastních myšlenek - jak se cítí lidé, kteří o věcech příliš přemýšlí?
V zajetí vlastních myšlenek - jak se cítí lidé, kteří o věcech příliš přemýšlí? Přemýšliví lidé říkají, že je skvělé nad věcmi přemýšlet, protože jim to pomáhá vyřešit spoustu problémů. Na druhou stranu přiznávají, že přílišné přemýšlení negativně ovlivňuje jejich psychickou pohodu a zdánlivou vyrovnanost začnou narušovat i zcela drobné starosti.
Článek
Správný moment pro rozchod!
Správný moment pro rozchod! Proč se vlastně některé z nás tak snadno a jiné s takovými obtížemi rozcházejí? Jak dokážou bleskově skončit svůj nedávno načatý vztah? Proč spolu někteří zůstávají i přes velkou nespokojenost celou věčnost? Proč se jiní po první hádce lehkomyslně rozejdou?