Kategorie Řasenka

Článek
Tyto chyby při používání řasenky možná děláte i vy: Na co si dát pozor?
Tyto chyby při používání řasenky možná děláte i vy: Na co si dát pozor? Na nanášení řasenky není zdánlivě vůbec nic složitého. Myslí si to alespoň většina žen, které si každé ráno líčí řasy. Nevědomky se ale dopouštějí chyb, kterými zbytečně kazí výsledný dojem svého líčení, ale zároveň ohrožují i své zdraví. Jaké jsou tedy nejčastější chyby při používání řasenky? Zkuste se jim vyvarovat.
Článek
Prodloužení řas pomocí řasenky a obyčejné vaty: Vyzkoušejte trik známé Hudy Kattan
Prodloužení řas pomocí řasenky a obyčejné vaty: Vyzkoušejte trik známé Hudy Kattan Chcete mít oči jako mrkací panenka? Jestli si myslíte, že tohoto efektu nedosáhnete klasickými řasenkami, umělé nalepovací řasy se vám příčí a prodloužení řas v kosmetickém salonu je pro vás příliš drahé, máme pro vás alternativu. Vyzkoušejte trik YouTube vloggerky Hudy Kattan, která k prodloužení řas použila kromě řasenky naprosto obyčejnou vatu!
Článek
Žena si 25 let neodlíčila řasenku. Její oči na to doplatily šíleným způsobem!
Žena si 25 let neodlíčila řasenku. Její oči na to doplatily šíleným způsobem! Určitě i vám se už někdy stalo, že jste se večer zapomněly odlíčit a šly jste spát s řasenkou. Všechny ale víme, že by se nám to stávat nemělo. Tato žena z Austrálie si ovšem svou řasenku neodlíčila dlouhých 25 let! Jak tato žena dopadla?
Článek
Triky pro krásu, díky kterým bude váš život snazší
Triky pro krásu, díky kterým bude váš život snazší Každá z nás ví, že pečovat o sebe je pěkná makačka. Zabere to spoustu času a také peněz. My pro vás máme ale několik jednoduchých triků, díky kterým bude váš život zase o něco snazší.
Článek
Čtenářka píše: fejeton "A teď...babo raď"
Čtenářka píše: fejeton "A teď...babo raď" Ženy po celá staletí používaly různých způsobů ke zkrášlování. Víčka si zvýrazňovaly uhlím, voněly se vanilkou, pod vlasy si dávaly jakési vycpávky z lepenky a vata v podprsence byla skoro samozřejmostí. Ta doba je naštěstí pryč! Ale…
Článek
Tipy na letní líčení
Tipy na letní líčení Léto se většinou nese ve znamení horkého počasí, spousty koupání a zábavy. Náladu nám ale dokáže pěkně zkazit rozteklý make-up, rozmazaná řasenka nebo třeba slité oční stíny. Jak byste se měla v horkých dnech nalíčit, abyste se cítila skvěle a stále sexy?
Článek
Řasy jako mrkací panenka? Zkuste umělé řasy
Řasy jako mrkací panenka? Zkuste umělé řasy Málokterá žena se může chlubit řasami mrkací panenky. Proto také existuje tak široká nabídka „zázračných“ zhušťovacích a prodlužujících řasenek. Nebo dokonce řasenek s efektem umělých řas. Ale ty z nás, které…