Prodloužení řas pomocí řasenky a obyčejné vaty: Vyzkoušejte trik známé Hudy Kattan

Prodloužení řas pomocí řasenky a obyčejné vaty: Vyzkoušejte trik známé Hudy Kattan Zdroj: Shutterstock.com

Chcete mít oči jako mrkací panenka? Jestli si myslíte, že tohoto efektu nedosáhnete klasickými řasenkami, umělé nalepovací řasy se vám příčí a prodloužení řas v kosmetickém salonu je pro vás příliš drahé, máme pro vás alternativu. Vyzkoušejte trik YouTube vloggerky Hudy Kattan, která k prodloužení řas použila kromě řasenky naprosto obyčejnou vatu!

Dlouhé řasy: Ideál krásy (skoro) každé ženy

Ne každá z nás je od přírody obdařena dlouhými a výraznými řasami. Nám ženám (i některým mužům) se však dlouhé řasy líbí a pro tento náš ideál krásy jsme schopny udělat skoro cokoliv. Jestliže ale prodlužující řasenka nefunguje podle vašich přestav a navíc neholdujete ani umělým řasám, bude vás jistě zajímat vychytávka beauty vloggerky Hudy Kattan.

Ta ve svém YouTube tutoriálu přišla se zajímavou alternativou prodlužování řas, které spočívá v použití řasenky, zatočeného kartáčku na obočí a obyčejné vaty. Jestli prodloužené řasy v jejím podání vypadají opravdu přirozeně, to už je věc názoru každé z nás.

Zdroj: Dailymail.co.uk

Trik podle Hudy Kattan: Jak postupovat při prodlužování řas obyčejnou vatou

1. Na své řasy nejprve naneste speciální výživu, která umí řasy regenerovat, vyživit a podpořit jejich růst. Tuto výživu, která se nanáší stejně jako řasenka, seženete v každé drogerii.

2. Řasy následně obtáhněte klasickou černou řasenkou.

3. Na kartáček, který běžně používáte na úpravu obočí, jemně namotejte menší množství vaty. Tímto kartáčkem s vatou poté objeďte všechny svoje řasy.

4. Své řasy opět namalujte řasenkou.

5. Na řasy prostřednictvím kartáčku jemně naneste poslední nepatrné množství vaty. Vše opět důkladně obtáhněte řasenkou.

Co na tento nápad říkáte? Je podle vás šílený, nebo stojí za vyzkoušení? Ať už je váš názor jakýkoliv, jistě vás bude zajímat i samotné video, v němž vloggerka Huda Kattan do nejmenších detailů ukazuje, jak si při prodlužování řas pomocí klasické vaty počínat krok za krokem.

Autor:
Publikováno: 24. 1. 2019 15:00 Nahlásit obsah