Kategorie Kosmetické triky

Článek
Prodloužení řas pomocí řasenky a obyčejné vaty: Vyzkoušejte trik známé Hudy Kattan
Prodloužení řas pomocí řasenky a obyčejné vaty: Vyzkoušejte trik známé Hudy Kattan Chcete mít oči jako mrkací panenka? Jestli si myslíte, že tohoto efektu nedosáhnete klasickými řasenkami, umělé nalepovací řasy se vám příčí a prodloužení řas v kosmetickém salonu je pro vás příliš drahé, máme pro vás alternativu. Vyzkoušejte trik YouTube vloggerky Hudy Kattan, která k prodloužení řas použila kromě řasenky naprosto obyčejnou vatu!
Článek
Vyzkoušejte kosmetické triky, které znaly ženy už ve starověku
Vyzkoušejte kosmetické triky, které znaly ženy už ve starověku Ženy se chtěly líbit napříč staletími. K tomu, aby jejich přirozená krása vynikla co nejvíc, používaly nejrůznější kosmetické vychytávky. V takovém starověku si ženy k podtržení své krásy oblíbily třeba olivový olej, med nebo jíl. A vy si můžete jejich kosmetické triky, které nijak neztratily na aktuálnosti, vyzkoušet i nyní!
Článek
12 chytrých triků, díky kterým budete každý den vypadat skvěle
12 chytrých triků, díky kterým budete každý den vypadat skvěle Která z nás by nechtěla vypadat perfektně kdykoliv a kdekoliv? Jestliže máte pocit, že nestíháte a nemáte moc času sama na sebe, vyzkoušejte následující triky, které podtrhnou vaši přirozenou krásu a zároveň vám ušetří čas, energii a peníze!
Článek
Kosmetické triky, které by měla znát každá žena
Kosmetické triky, které by měla znát každá žena Je známé, že my ženy, věnujeme větší pozornost svému vzhledu než muži. Každá z nás tráví před zrcadlem spoustu času. Máme tu pro vás pár rad, které vaše šlechtění zjednoduší a hlavně vám ušetří čas a úsilí. Zkuste některý z triků vyzkoušet.