Kanadské mamince bylo divné, proč je její dítě stále nemocné. Když rozšroubovala dětský netekoucí učící hrneček, našla odpověď

Kanadské mamince bylo divné, proč je její dítě stále nemocné. Když rozšroubovala dětský netekoucí učící hrneček, našla odpověď Zdroj: Facebook.com | Penny Powell

Kanaďanka Penny Powell sdílela na svém facebookovém profilu zarážející zjištění. Její kamarádka si stěžovala na to, že je její syn batolecího věku stále nemocný. Rodiče nakonec vypátrali, že za vše může netekoucí hrneček s pítkem, který jejich dítě používalo a jehož vnitřní část byla plná plísně.

Kanaďanka sdílela šokující fotky učícího hrnečku

Když se malé děti učí samy pít, rodiče jim zpravidla pořizují speciální učící hrneček. Tento hrneček mívá po stranách pevné tvarované úchyty pro snadné držení a je vybavený i netekoucím pítkem, aby se dítě při pití zbytečně nepolilo.

Zdroj: Facebook.com | Penny Powell Že coby rodiče nemáte sáhnout po prvním učícím hrnečku, na který narazíte, a že se máte poohlédnout po opravdu kvalitní pomůcce, si myslí i Penny Powell. Tato žena z kanadského Montrealu sdílela na svém Facebooku a následně na stránce kanadských maminek šokující fotky rozebraného hrníčku s pítkem, které pravidelně používal syn jejích přátel.

V zataveném pítku byla plíseň

“Mé kamarádce Simon přišlo zvláštní, že je její syn stále nemocný. Všude možně zjišťovala, co by mohlo být příčinou. Nakonec rozbila zatavené pítko hrnečku, které chrání před politím. Vnitřní část tohoto pítka byla plná plísně. Této plísně si běžně rodiče nemají šanci všimnout ani ji vymýt,” popsala Penny Powell.

Zdroj: Facebook.com | Penny Powell Vyberte si plně rozebíratelný hrneček, radí Penny Powell

Její příspěvek varující na možné nebezpečí do současné doby sdílelo takřka sto tisíc rodičů z celého světa. Penny Powell věří, že v případě hrnečku, jehož fotky uveřejnila, šlo pravděpodobně o chybu výroby. 

Rodiče však nabádá k tomu, aby byly při výběru učícího hrnečku pro své malé děti obezřetní. Penny Powell si myslí, že ideálním řešením je plně rozebíratelný hrneček, jehož jednotlivé části můžete plnohodnotně vymýt v myčce nádobí a následně ještě sterilizovat.

Autor:
Publikováno: 2. 10. 2020 16:43 Nahlásit obsah