Kategorie Šampon

Článek
Toužíte po vlasech plných objemu? Poradíme vám, jak na to
Toužíte po vlasech plných objemu? Poradíme vám, jak na to Pokud vám příroda příliš nenadělila a máte jemné vlasy se sklonem k plihnutí, rozhodně se nevzdávejte. Jelikož jsou krásné, lesklé a zdravé vlasy plné objemu korunou krásy, i vy máte několik možností, jak své hřívě dodat na objemu. Pomůžou vám k tomu nejen stylingové přípravky. I další triky zajistí, že budete vypadat skvěle po celý den.
Článek
Připravte si domácí šampón, po kterém vám vlasy porostou závratnou rychlostí
Připravte si domácí šampón, po kterém vám vlasy porostou závratnou rychlostí Naše vlasy dostávají velmi často zabrat. Barvení, fénování, žehlení – tohle všechno vlasy poškozuje a my v drogeriích jen marně hledáme nějaký zázračný prostředek, který by jim pomohl. My pro vás máme recept na skvělý domácí šampón, který na vaše vlasy bude působit doslova jako živá voda.
Článek
Trápí tě zplihlé vlasy? 8 tipů, jak s nimi zatočit
Trápí tě zplihlé vlasy? 8 tipů, jak s nimi zatočit Jsou tvé vlasy zplihlé a bez života? Možná, že běžné šampony a balzámy tvým vlasům zkrátka nestačí a je potřeba jim dodat něco navíc. Tady máš 8 tipů, díky kterým tvé vlasy budou opět zářit.
Článek
Dlouhé a silné vlasy? Víme, jak na to!
Dlouhé a silné vlasy? Víme, jak na to! Mnoho žen trápí jejich vlasy. Vypadávají, lámou se a konečky se třepí. Aby naše vlasy byly opět silné a plné života, je třeba jim dopřát tu správnou péči. Poradíme vám, jak se o své kadeře starat, aby opět získaly svou krásu.
Článek
Správné mytí vlasů. Jak na to?
Správné mytí vlasů. Jak na to? „Správné mytí vlasů? Na tom přece nic není?“ Ano, to si myslí mnoho žen, ale přitom je málokterá se svými vlasy spokojená. Lámou se, jsou příliš suché, nebo naopak mastné. Bohužel si za to většinou můžeme samy tím, že je špatně myjeme. A jaké jsou nejčastější chyby, které děláme?
Článek
Udělejte si doma bahenní lázně a vyzkoušejte lávovou zem
Udělejte si doma bahenní lázně a vyzkoušejte lávovou zem Věřili byste tomu, že se můžete od hlavy až k patě umýt bahnem a že to ještě ke všemu může být příjemné a přínosné? Že ne? V tom případě si to řekněte nahlas, protože pokud tento článek dočtete do konce a lávovou zem…