Kategorie Šílené

Článek
Japonci a jejich podivné vynálezy. Čím vším se nám snaží usnadnit život?
Japonci a jejich podivné vynálezy. Čím vším se nám snaží usnadnit život? Japonsko je zemí, která se rozhodně nebojí nových vynálezů a inovací. Je to země s jednou z nejsilnějších ekonomik světa a její vynálezci neustále přemýšlí, čím by mohli lidem usnadnit a zefektivnit život. Ačkoliv jsou některé jejich nápady naprosto geniální, které si bezpochyby zaslouží nálepku „ujeté“.
Článek
Tomu říkáme Blow Job! Šílené fotografie lidí, kterým do tváře fouká silný vítr
Tomu říkáme Blow Job! Šílené fotografie lidí, kterým do tváře fouká silný vítr Některé jsou vtipné, z jiných však běhá mráz po zádech. Silný proud vzduchu mění lidské obličeje v nepřirozené grimasy. Podívejte se, co s tváří dokáže udělat fukar na listí.
Článek
10 nejšílenějších pouťových atrakcí
10 nejšílenějších pouťových atrakcí K létu neodmyslitelně patří kromě zmrzliny a koupání také poutě. Myslíme ty, na kterých se vám doslova zatočí hlava. Odevšad zní hlasitá hudba, valí se na vás cukrová vata, děti křičí a kolotoče se točí. Vytáhnou vás…
Článek
Gyaru - šílená japonská móda
Gyaru - šílená japonská móda Japonci jsou známí řadou nekonvenčních vynálezů, zlepšovátek, ale i nevšední módou. Kdekoliv jinde na světě by se nejspíš podobný trend neprosadil. V Japonsku se však módní styl nazývaný „gyaru“ těší velké oblibě, především pak u dívek a mladých žen.
Článek
15 neskutečných módních trapasů
15 neskutečných módních trapasů Stát se to může každému: spěcháte, obléknete si to první, co vám přijde pod ruku a vyrážíte z domu. Vždyť jdete jen za roh na nákup. Za každým takovým rohem však mohou číhat módní policisté s fotoaparátem a bum! Módní…