Kategorie Sperma

Článek
Osobní trenérka Tracy Kissová pije každý den smoothie se spermiemi. Chrání se tak prý před koronavirem
Osobní trenérka Tracy Kissová pije každý den smoothie se spermiemi. Chrání se tak prý před koronavirem Britka Tracy Kissová se rozhodla, že se bude před koronavirem chránit dosti svérázným způsobem. Tato dvojnásobná maminka, která v současnosti pracuje jako osobní trenérka, se netají tím, že si každý den dopřeje skleničku smoothie obohaceného o sperma. Co na její způsob ochrany před COVIDem-19 říkají virologové?
Článek
Sperma k snídani? Veganská maminka se netají tím, že si jej každé ráno přidává do smoothie
Sperma k snídani? Veganská maminka se netají tím, že si jej každé ráno přidává do smoothie To, co dělá, není normální. A ona se tím vůbec netají. 29letá Tracy Kissová z Velké Británie začíná každé ráno dost nekonvenčně. Do smoothie z rostlinného mléka, ovoce a semínek si pokaždé přidává jednu neobvyklou přísadu. A tou je lžička mužského spermatu. Co na její počínání říkáte? Není to už na hlavu?
Článek
Alergie na sperma = nepříjemná komplikace
Alergie na sperma = nepříjemná komplikace Někdy řeknete z legrace: ,,Jsem na Tebe alergická". Věděly jste ale, že skutečně existují ženy, které jsou alergické na partnerovo sperma.Jak se tento problém projevuje a dá se léčit?
Článek
Vymizí samci ze světa?
Vymizí samci ze světa? Nejen že ubývá mužů, kteří dokáží zplodit dítě, ale mezi potomky svých rodičů začíná být nouze především o syny. Biologové se domnívají, že mužské pohlavní buňky jsou blokovány chemikáliemi z plastů.
Článek
Proč polykat? Je to elixír života!
Proč polykat? Je to elixír života! Dobrá zpráva pro všechny muže. Američtí vědci z Newyorské státní univerzity totiž zveřejnili studii, v níž tvrdí, že mužské sperma prospívá duševnímu zdraví žen, protože funguje jako účinné antidepresivum. Podle…