Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Osobní trenérka Tracy Kissová pije každý den smoothie se spermiemi. Chrání se tak prý před koronavirem

Osobní trenérka Tracy Kissová pije každý den smoothie se spermiemi. Chrání se tak prý před koronavirem Zdroj: Instagram.com @tracykissdotcom

Britka Tracy Kissová se rozhodla, že se bude před koronavirem chránit dosti svérázným způsobem. Tato dvojnásobná maminka, která v současnosti pracuje jako osobní trenérka, se netají tím, že si každý den dopřeje skleničku smoothie obohaceného o sperma. Co na její způsob ochrany před COVIDem-19 říkají virologové?

Osobní trenérka Tracy Kissová se před několika týdny pochlubila na svém Instagramu, že pravidelně posiluje svůj imunitní systém pitím smoothie, do kterého přidává mužské sperma. Tuto zdravotní kúru si dopřává již třetím rokem a za tu dobu neměla dle svých slov ani obyčejnou chřipku.

Tracy Kissová si tímto neobvyklým smoothie nezoceluje pouze svou imunitu. Nyní ji má smoothie obohacené o sperma ochránit také před nebezpečným koronavirem. 

Zdroj: Instagram.com @tracykissdotcom "Jedna čajová lžička spermatu obsahuje víc než 200 typů vitamínů a minerálů. Sperma je tedy přírodní multivitamin a jedná se také o skvělé přírodní antidepresivum. Rozhodně se nemusíte stydět za to, když jej budete konzumovat. Je prostě fakt, že spermie dokážou posílit váš imunitní systém," tvrdí osobní trenérka z Velké Británie na svém Instagramu.

Nadšení Tracy Kissové ohledně konzumace mužského spermatu však nesdílejí virologové. Podle nich je smoothie z kombinace ovoce, zeleniny či obilovin opravdu zdravé, ovšem v případě, že vynecháte sperma. 

"Mužské spermie obsahují prostaglandiny a polyamidy, které patří ke známým imunosupresivům. Je tedy naopak možné, že oslabí vaši imunitní reakci, než aby ji zlepšily," upozorňuje britská viroložka Pam Vallelová.

Že lidé nad chutěmi Tracy Kissové kroutí hlavou, tato mladá žena vůbec neřeší. Sperma nepřidává pouze do smoothie, ale i do obilných kaší nebo do cookies. A co víc, spermatem si dokonce čistí pleť a neváhá o tom natáčet i videa.

Autor:
Publikováno: 14. 5. 2020 09:36 Nahlásit obsah