Kategorie Imunitní systém

Článek
8 tipů jak posílit imunitu a nastartovat své zdraví
8 tipů jak posílit imunitu a nastartovat své zdraví Trápí vás oslabená imunita? Pokud trpíte častými infekcemi, chronickou únavou, zvýšenou náchylností k alergiím, ale také se velmi pomalu zotavujete z nemocí nebo se vám hůře hojí rány, pusťte se do posilování svého imunitního systému. Jaké máte možnosti?
Článek
Vendula Pizingerová sdílela fotky nahého manžela: Ze sauny rovnou do sněhu
Vendula Pizingerová sdílela fotky nahého manžela: Ze sauny rovnou do sněhu Prezidentka a zakladatelka nadačního fondu Kapka Naděje, Vendula Pizingerová, rozbouřila instagramové vody. Sdílela totiž fotky svého nahého manžela, které pořídila těsně po saunování. Z publikovaných snímků byli paf nejen ženy, ale také muži včetně návrháře Osmany Laffity.
Článek
Mandarinky si dopřávejte nejen o Vánocích. Tento citrusový plod posiluje imunitu a jeho vůně vám zlepší náladu
Mandarinky si dopřávejte nejen o Vánocích. Tento citrusový plod posiluje imunitu a jeho vůně vám zlepší náladu Máte také spojenou vůni mandarinek s vánočními svátky? Toto citrusové ovoce nejen krásně voní, ale i výborně chutná. Má navíc co nabídnout našemu zdraví. Proto není od věci, když si budeme na mandarinkách pochutnávat nejen o Vánocích. Jaké jsou hlavní zdravotní benefity tohoto ovoce?
Článek
Koronavirus v těhotenství: Jaké jsou jeho příznaky a opravdu představuje hrozbu
Koronavirus v těhotenství: Jaké jsou jeho příznaky a opravdu představuje hrozbu Jak zvládají koronavirovou nákazu těhotné ženy? Právě na tuto otázku se ve své odborné analýze zaměřil vědecký týdeník British Medical Journal. Odborníci dospěli ke zjištění, že těhotné ženy mají ve srovnání se svými netěhotnými vrstevnicemi zpravidla minimální příznaky. Pravděpodobnost hospitalizace na JIP však u nich bývá mnohem vyšší.
Článek
Ve střevech máme uložený druhý mozek, říkají vědci. Stav střevní mikroflóry ovlivňuje naši imunitu, náladu a vznik některých nemocí
Ve střevech máme uložený druhý mozek, říkají vědci. Stav střevní mikroflóry ovlivňuje naši imunitu, náladu a vznik některých nemocí O mikroflóře ukryté v našich střevech odborné kruhy mluví jako u našem druhém mozku. Toto druhé centrum obsahující přes 100 bilionů bakterií nám pomáhá rozkládat vlákninu, anebo podporuje funkci imunitního systému. Jak napovídají nejnovější vědecké výzkumy, náš druhý mozek výrazně ovlivňuje také naše chování a náladu.
Článek
Osobní trenérka Tracy Kissová pije každý den smoothie se spermiemi. Chrání se tak prý před koronavirem
Osobní trenérka Tracy Kissová pije každý den smoothie se spermiemi. Chrání se tak prý před koronavirem Britka Tracy Kissová se rozhodla, že se bude před koronavirem chránit dosti svérázným způsobem. Tato dvojnásobná maminka, která v současnosti pracuje jako osobní trenérka, se netají tím, že si každý den dopřeje skleničku smoothie obohaceného o sperma. Co na její způsob ochrany před COVIDem-19 říkají virologové?
Článek
WHO varuje: Pití alkoholu vás neochrání před koronavirem, snižuje naopak vaši imunitu
WHO varuje: Pití alkoholu vás neochrání před koronavirem, snižuje naopak vaši imunitu Během pandemie koronaviru vzniká řada mýtů, kterým spousta lidí věří. Jedním z nich je tvrzení, že alkohol vás ochrání před nemocí COVID-19 a že jeho nadměrná konzumace dokáže koronavirus zabít. I sama Světová zdravotnická organizace (WHO) upozorňuje, že jde o mýtus, který byste v zájmu ochrany svého zdraví neměli brát vážně.
Článek
Tinktura z medvědího česneku: Posiluje imunitu a bojuje proti virům a bakteriím
Tinktura z medvědího česneku: Posiluje imunitu a bojuje proti virům a bakteriím Na mnohých místech Česka již začínají rašit první lístky medvědího česneku. Abyste si mohli výhod této zázračné jarní bylinky užívat po celý rok, připravte se z ní tinkturu. Právě tinktura z medvědího česneku je výborná na posílení imunity, pomáhá i v boji proti virovým a bakteriálním onemocněním.
Článek
Obrňte se na maximum proti koronaviru: Posilněte svůj imunitní systém
Obrňte se na maximum proti koronaviru: Posilněte svůj imunitní systém Dle statistik novému typu koronaviru nejčastěji podléhají lidé starší 55 let a rovněž lidé s oslabeným imunitním systémem. Průniku nového koronaviru do Česka se pravděpodobně nevyhneme, proto je důležité, abyste se už nyní pustili do posilování svého imunitního systému. Co konkrétně vám pomůže?
(4) Načíst více