Kategorie Imunitní systém

Článek
Osobní trenérka Tracy Kissová pije každý den smoothie se spermiemi. Chrání se tak prý před koronavirem
Osobní trenérka Tracy Kissová pije každý den smoothie se spermiemi. Chrání se tak prý před koronavirem Britka Tracy Kissová se rozhodla, že se bude před koronavirem chránit dosti svérázným způsobem. Tato dvojnásobná maminka, která v současnosti pracuje jako osobní trenérka, se netají tím, že si každý den dopřeje skleničku smoothie obohaceného o sperma. Co na její způsob ochrany před COVIDem-19 říkají virologové?
Článek
WHO varuje: Pití alkoholu vás neochrání před koronavirem, snižuje naopak vaši imunitu
WHO varuje: Pití alkoholu vás neochrání před koronavirem, snižuje naopak vaši imunitu Během pandemie koronaviru vzniká řada mýtů, kterým spousta lidí věří. Jedním z nich je tvrzení, že alkohol vás ochrání před nemocí COVID-19 a že jeho nadměrná konzumace dokáže koronavirus zabít. I sama Světová zdravotnická organizace (WHO) upozorňuje, že jde o mýtus, který byste v zájmu ochrany svého zdraví neměli brát vážně.
Článek
Tinktura z medvědího česneku: Posiluje imunitu a bojuje proti virům a bakteriím
Tinktura z medvědího česneku: Posiluje imunitu a bojuje proti virům a bakteriím Na mnohých místech Česka již začínají rašit první lístky medvědího česneku. Abyste si mohli výhod této zázračné jarní bylinky užívat po celý rok, připravte se z ní tinkturu. Právě tinktura z medvědího česneku je výborná na posílení imunity, pomáhá i v boji proti virovým a bakteriálním onemocněním.
Článek
Obrňte se na maximum proti koronaviru: Posilněte svůj imunitní systém
Obrňte se na maximum proti koronaviru: Posilněte svůj imunitní systém Dle statistik novému typu koronaviru nejčastěji podléhají lidé starší 55 let a rovněž lidé s oslabeným imunitním systémem. Průniku nového koronaviru do Česka se pravděpodobně nevyhneme, proto je důležité, abyste se už nyní pustili do posilování svého imunitního systému. Co konkrétně vám pomůže?
Článek
Potraviny, které zahřívají: V chladných dnech si jídlo dochuťte chilli nebo skořicí, pomůže i zázvorový čaj
Potraviny, které zahřívají: V chladných dnech si jídlo dochuťte chilli nebo skořicí, pomůže i zázvorový čaj Jste zimomřiví a dělají vám problémy zvlášť zimní měsíce doprovázené teplotami hluboko pod nulou? V tom případě do svého jídelníčku zařaďte potraviny, které vás zahřejí. Pomůže vám zejména koření jako kajenský pepř, pravá skořice nebo zázvor, které vašemu tělu přinesou i další zdravotní benefity.
Článek
Chronický stres jako zabiják zdraví: Co dělá s naším tělem
Chronický stres jako zabiják zdraví: Co dělá s naším tělem Každý z nás byl někdy ve stresu. Tomuto stavu se vyhneme pouze stěží, stejně jako melancholickým pocitům nebo pocitům smutku. Jestli jsme ovšem pod dlouhodobým stresem, je to už jiný šálek kávy. Co tedy chronický stres dokáže s naším tělem a jak ovlivňuje naše zdraví?
Článek
Jeden grapefruit denně s vámi udělá divy: Zlepšíte si imunitu a zhubnete
Jeden grapefruit denně s vámi udělá divy: Zlepšíte si imunitu a zhubnete Také patříte k lidem, kteří nemají rádi grapefruity pro jejich hořkou chuť? Potom děláte velkou chybu. Grapefruity se řadí k nejzdravějším citrusovým plodům, a zvláště na podzim a v zimě byste si měli dopřát alespoň jeden kus tohoto ovoce denně.
Článek
Vrána k vráně sedá: Proč jsou si někteří manželé po letech tak podobní?
Vrána k vráně sedá: Proč jsou si někteří manželé po letech tak podobní? Znáte nějaký manželství pár, který spolu žije šťastně dlouhé roky? Jestli vás zaskočilo, že se navzájem velmi podobají, a spíš než jako manželé vypadají jako sourozenci, věda pro to má faktické vysvětlení. Navíc příroda těmto partnerům, kteří se v manželství cítí opravdu šťastně, dokazuje, že jsou s partnerem opravdu stvořeni jeden pro druhého.