Kategorie Společenské šaty

Článek
Plesová sezona 2015: Ve kterých společenských šatech vám to zaručeně sekne?
Plesová sezona 2015: Ve kterých společenských šatech vám to zaručeně sekne? Plesová sezona 2015 je momentálně v plném proudu. Víte, v jakých společenských šatech budete zaručeně hvězdou večera? Vsaďte na sexy modely s krajkou. Nepřehlédnutelná přitom budete nejen v černých šatech. Letošní plesové sezoně totiž vévodí zelená barva!
Článek
Čtenářka píše: Ta správná volba plesových šatů
Čtenářka píše: Ta správná volba plesových šatů Plesová sezóna, pojem který pro každou ženu znamená jediné. Možnost ukázat se jako královna, princezna. Splnit si tajné sny a právě k tomu je potřeba zvolit ty nejvhodnější šaty.
Článek
Předávání Oscarů: Komu to slušelo nejvíc?
Předávání Oscarů: Komu to slušelo nejvíc? Předávání Oscarů není pouze filmovou událostí, jde také o velkolepou přehlídku nádherných a nákladných společenských šatů. Které dámě, jež letos 25. února vkročila na červený koberec, to slušelo nejvíc? A která to naopak se svou večerní róbou tentokrát nevychytala?
Článek
Jaký je životní příběh světové umělkyně Blanky Matragi?
Jaký je životní příběh světové umělkyně Blanky Matragi? Když vám někdo řekne jméno Blanka Kyselová, asi se vám nespojí se slavnou umělkyní Blankou Matragi. Tak se tato šedesátnice s ohnivě rudými vlasy jmenovala před svatbou. Po vystudování v Česku se odstěhovala do Libanonu, kde v…
Článek
Tip čtenářky: Šaty jako princezna
Tip čtenářky: Šaty jako princezna Vybíráte šaty na ples? Nechte se inspirovat dechberoucími výtvory módních návrhářů!
Článek
Královnou plesu v antických šatech
Královnou plesu v antických šatech Máte před sebou stužkovací ples, nebo jen hledáte nové plesové šaty? Vsaďte na antický střih a probuďte v sobě řeckou bohyni!
Článek
To nejlepší z pařížského týdne módy
To nejlepší z pařížského týdne módy Paříž a móda patří neodmyslitelně k sobě a v těchto dnech to platí dvojnásob, neboť právě probíhá dlouho očekávaný Paris Fashion Week – pařížský týden módy. Ten byl započat 27. června a končí již tento čtvrtek.