Kategorie Svátek zamilovaných

Článek
Valentýn českých a slovenských celebrit: Kdo slavil single a kdo dostal romantické vyznání lásky?
Valentýn českých a slovenských celebrit: Kdo slavil single a kdo dostal romantické vyznání lásky? Svatý Valentýn je svátkem všech zamilovaných. 14. února si vyznávaly veřejně lásku také některé slavné páry. Třeba na takovém Instagramu se to romantickými fotkami a vyznáními lásky jenom hemžilo. Některé celebrity však Valentýnu vůbec neholdují. Kdo letos na svátek všech zamilovaných zcela zanevřel a napsal na Instagramu jasný vzkaz?
Článek
Již v neděli oslavíme svátek sv. Valentýna. Jaká je historie tohoto svátku a jak se slaví dnes?
Již v neděli oslavíme svátek sv. Valentýna. Jaká je historie tohoto svátku a jak se slaví dnes? Již v neděli 14. února tu máme den svatého Valentýna, a ačkoliv se jedná o ryze americký svátek, i u nás se těší velké oblibě. Najdou se však i tací, kteří tento svátek neuznávají a označují jej za něco komerčního. Ať už máte na svátek zamilovaných názor jakýkoliv, pojďte se s námi podívat na to, odkud vlastně tento svátek pochází a jak se slaví v
Článek
Den svatého Valentýna: Odkud vlastně pochází a jak se slaví ve světě
Den svatého Valentýna: Odkud vlastně pochází a jak se slaví ve světě Den svatého Valentýna se pomalu ale jistě stává stále oblíbenějším svátkem, který má i u nás své místo. Někteří ho odsuzují jako ryze americký komerční svátek, jiní na něj nedají dopustit Odkud k nám ale vlastně tento svátek přišel a jak se (ne)slaví v jiných částech světa?