Kategorie Tvar obličeje

Článek
Krásně upravené obočí je základ. Slaďte jej s tvarem svého obličeje
Krásně upravené obočí je základ. Slaďte jej s tvarem svého obličeje Upravené obočí korunuje vzhled celé tváře. Aby bylo skutečně dokonalé a vy jste dosáhla atraktivního vzhledu, zkuste tvar obočí sladit s tvarem svého obličeje. Máte kulatou, oválnou, hranatou či srdcovitou tvář? Potom vám prozradíme, jaký typ obočí vám sedne nejlépe.
Článek
Poohlížíte se po nových slunečních brýlích na léto? Kromě designu se zaměřte na UV filtr a zabarvení skel
Poohlížíte se po nových slunečních brýlích na léto? Kromě designu se zaměřte na UV filtr a zabarvení skel Bez slunečních brýlí nedá řada z nás v létě ani ránu. Aby vám tento módní doplněk slušel a zároveň vaše oči ochránil před slunečním zářením, měla byste jeho výběru věnovat značnou pozornost. Rozhodně nové sluneční brýle nevybírejte jenom podle toho, jak vypadají. Důležité jsou také jejich další vlastnosti. Na co byste se měla zaměřit?
Článek
Barva očí a tvar obličeje - jak vás ostatní vnímají?
Barva očí a tvar obličeje - jak vás ostatní vnímají? Zajímalo vás někdy, co může prozradit barva vašich očí a jiné rysy ve tváři? Podle výzkumu Univerzity Karlovy jsou například ženy s hnědýma očima přesvědčivější než ty s modrýma.
Článek
Účesy podle tvaru obličeje
Účesy podle tvaru obličeje Pokud zrovna přemýšlíte nad změnou účesu a nevíte si rady, zkuste se zaměřit na typ svého obličeje. Volba účesu nebo střihu vlasů může buď podtrhnout vaše přednosti a dodat vašemu vzhledu šmrnc a nebo je naopak utopit a…
Článek
Seriál o těhotenství – II. díl: Jak poznat pohlaví nenarozeného dítěte? Jde to i bez ultrazvuku!
Seriál o těhotenství – II. díl: Jak poznat pohlaví nenarozeného dítěte? Jde to i bez ultrazvuku! Zjistila jste, že čekáte miminko, a chcete jeho pohlaví odhalit dřív, než půjdete kolem dvacátého týdne těhotenství na velký ultrazvuk? Nebojte se vyzkoušet generacemi ověřené babské rady. Jejich výsledek samozřejmě berte s rezervou, pohlaví děťátka vám zaručeně potvrdí až váš ošetřující gynekolog.